Red Dead Redemption 2

PS4 Xbox One
Sledovat Koupit
10

Dokonalost

Dnes v 17:00 si udělejte volno. Dorazí gameplay Red Dead Redemption 2

Naše těla jsou připravená

Red Dead Redemption 2 je nejspíš nejočekávanější hrou letošního roku. Pár dní po prohlášení Take-Two, že RDR 2 „redefinuje herní průmysl”, tu máme něco, na co jsme hodně dlouho čekali. Dnes v 17:00 konečně uvidíme pořádné záběry z hraní téhle westernové pecky.

Odhalení gameplaye proběhne ve formě livestreamu na Twitchi, Facebooku (ten u nás bohužel nefunguje) a YouTube Rockstar Games. Ač jsme se již dočkali několika příběhových trailerů a panoramatických scén, k opravdovým ukázkám z hraní zatím ještě nedošlo.

Je otázka, zda uvidíme nějaké další záběry za necelé dva týdny na Gamescomu. Vzhledem k nepřítomnosti hry na letošní E3 bychom za to ruku do ohně nedali (co mám informace, tak se hra maximálně objeví před byznysovými partnery a vyvolenými zahraničními médii, pozn. Tran).

Jisté ale je datum vydání 26. října, kdy Red Dead Redemption 2 dorazí na PS4, XONE a možná někdy v budoucnu i na PC. Možná. Snad.

Čtěte také: Takhle bude vypadat sběratelská edice Red Dead Redemption 2. Bude ale bez hry

Zdroj:

Gamespot

Ondřej Pešek
Maloměstský geek, hráč a britpoper. Studuje na gymnáziu, moc se ale nepřetrhne. Místo toho raději dělá to, co geekové a hráči běžně dělávají, a následně o tom píše veřejně na internetu.