Domů » Články » Herní novinky » Red Dead Redemption 2 láme všechny rekordy! PC verze možná na cestě!

Red Dead Redemption 2 láme všechny rekordy! PC verze možná na cestě!

Rockstar měl vždy masivní launche her a Red Dead Redemption 2 není žádnou výjimkou…

Zatímco se to všude hemží historkami o tom, kterak kdo v Red Dead Redemption 2 skolil medvěda, Rockstar objednává novou firemní jachtu. Nebo možná dvě. Za tu raketu, kterou jejich nejnovější počin stačil vydělat už během prvního víkendu, si to budou moct bez problémů dovolit! Jak už jsme totiž zmínili na začátku, Red Dead Redemption 2 vydělalo za první 3 dny v prodeji opravdu velké peníze, konkrétně něco přes 725 miliónů dolarů. A to je, dámy a pánové, nejlepší zahajovací víkend nejen v historii videoherního průmyslu, nýbrž i toho filmového (pro lepší představu poslední Avengers za stejné období vydělali „jenom“ 640 milionů zelených papírků)!

Takový rekord nemá v historii zábavního průmyslu obdoby. Předbíhá ho vlastně jenom další kůň ze stáje Rockstaru, a to GTA V, které za první tři dny v prodeji vydělalo něco přes miliardu. Hra však svého času vyšla v úterý, takže víkendový rekord stále drží Red Dead Redemption 2!

Tahle čísla navíc zdaleka nejsou finální. Jednak vánoční sezóna teprve začíná, a navíc se pořád víc a víc šušká o PC verzi. Ačkoliv se první díl série ke kmeni známému jako PC Master Race nikdy nedostal, ten druhý by zcela reálně mohl. Naznačuje to i mobilní aplikace, kterou jsme vám už na našem webu představili. V té se totiž pár lidí začalo vrtat a zjistili, že v kódu je nastavení pro PC verzi. Jestli to opravdu znamená verzi pro osobní počítače samozřejmě vědět nemůžeme. Že se jí ale nakonec dočkáme je stále pravděpodobnější!

Rekord navíc slaví také u Sony. Red Dead Redemption 2 byla totiž v rámci PlayStation Network nejvíce předobjednávanou a zároveň nejprodávanější hrou během prvního dne a po první tři dny prodejů v historii téhle sítě!

Red Dead Redemption 2 je tedy bezesporu přelomový titul. Sice v něm není dostatek novinek, aby to žánr otevřeného světa posunulo na další úroveň jeho existence, ale Rockstar v něm klade neskutečný důraz na detaily. Jak moc velká je tahle hra pecka vám nicméně povíme až v naší recenzi (posíláme díky na Smíchov pozn. redakce), kterou pro vás aktuálně chystáme.

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=0oBFYy-mGU0″ /]

Source :

Take2games

X