Domů » Články » Herní novinky » Red Dead Redemption 2 míří na Steam

Red Dead Redemption 2 míří na Steam

Pro zastánce digitální platformy Steam máme konečně skvělou zprávu. Jedna z nejlepších her minulého roku zavítá 5. prosince i na distribuční síť společnosti Valve.

Na Twitteru vývojářů Rockstar Games se objevila krátká zpráva, oznamující příchod westernového světa na pulty největšího nepřítele Epic Games Store. Přesně měsíc po vydání tohoto videoherního skvostu na PC se mohou i ortodoxní následovníci Gabea Newella těšit z příběhu Arthura Morgana. Do této doby byla hra přístupná jen těm hráčům, kteří si byli ochotni kopii zakoupit na Rockstar Game Launcheru, Epic Games Storu. Mimo jiné byla hra k dostání i pro Google Stadia.

Určitě se všichni těšíme, co si pro nás vývojářské studio z amerického New Yorku připraví dále. Možná se dočkáme i crossplaye jednotlivých platforem.

Source :
Václav Brixí
Written by
Jsem nadšený hráč videoher, především RPG a akčních FPS, velmi špatný hráč strategických her. Milovník knížek, především fantasy, sci-fi a historie. Student na Jihočeské Univerzitě v oboru Kulturních Studií se zaměřením na populární kulturu a samozvaný odborník na hudbu.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X