Domů » Články » VIDEO: Připravte si kolty. Vyšel nový příběhový trailer k Red Dead Redemption 2

VIDEO: Připravte si kolty. Vyšel nový příběhový trailer k Red Dead Redemption 2

Ne, PC verzi ještě nečekejte

Jestli mají zapřísáhlí PC hráči závidět nějaké konzolové exkluzivity, Red Dead Redemption mezi ně rozhodně patří. I po osmi letech od svého vydání stále drží titul nejlepší westernové hry. Zda ho fešného statusu zbaví před dvěma lety oznámené pokračování, uvidíme už letos v říjnu. Do té doby se můžete pokochat čerstvě vydaným trailerem k Red Dead Redemption 2.

Druhý díl westernovky od Rockstaru se nese ve znamení umírající zlaté éry Divokého západu, kdy se zločineckým gandům tolik nedaří a už nenosí kolty tak proklatě nízko. To ostatně ilustruje nepovedená bankovní loupež v Blackwateru, při níž musí protagonista Arthur Morgan a gang starého známého Dutche van der Linde zdrhnout pořádkovým silám.

Ačkoliv jsme se nedočkali žádného přímého gameplaye, alespoň máme hrubou představu o tom, v jakém duchu se ponese hlavní příběh. Děj bude především sledovat vnitřní konflikt hlavního hrdiny, který se musí rozhodnout, zda dát přednost vlastním ideálům, nebo loajalitě vůči tlupě Dutchových banditů. Fanoušky prvního dílu potěší, že se ve hře mihne i mladší verze Johna Marstona.

Red Dead Redemption 2 by měl vyjít 26. října tohoto roku na PS4 a XONE. Pokud stále vyhlížíte PC verzi, musíme vás opět zklamat – ta je (zatím) v nedohlednu. Gameplaye se nejspíše dočkáme na letošní E3.

Čtěte také: CD Projekt RED má na E3 předvést své nové RPG. Bude to Cyberpunk 2077?

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=ObyEoWBYk0g” /]

Source :
X