Domů » Články » Herní novinky » Red Dead Redemption 2 vyřešilo otázku tištěných map!

Red Dead Redemption 2 vyřešilo otázku tištěných map!

Rockstar přišel s velmi zajímavým řešením, jak šetřit naše lesy…

Nemálo hráčů už nedočkavě naleštilo svoje gamepady a netrpělivě čekají na první stisk tlačítka, protože už zítra jim odjíždí dostavník na Divoký západ. Řeč je samozřejmě o Red Dead Redemption 2, od kterého všichni očekávají nejen skvělý zážitek a spoustou sežraného místa na disku, o kterém jsme vám už psali, ale také obrovský otevřený svět čekající na své prozkoumávání. A s velkým světem přicházejí také velké mapy. Někdy dokonce až příliš velké.

Pryč jsou však doby, kdy se kolem nás válely stohy papírů s poznámkami a mapami. Vítejte v 21. století! Rockstar totiž k Red Dead Redemption 2 zároveň vydá speciální doprovodnou aplikaci pro chytrá zařízení s operačními systémy Android a iOS, která z nich udělá vašeho kapesního průvodce místní prérií! Na digitální mapě si díky ní budete moct nastavit body vytyčené trasy, označit zajímavé oblasti, přiblížit mapu, nebo procházet informace o jednotlivých úkolech, a to vše v reálném čase! Nic vám už tedy nebude bránit vypnout HUD a užít si ničím nerušený výlet, protože vše potřebné budete mít hezky pěkně po ruce.

Sice nejde o nic originálního (například Bethesda podobnou aplikaci zkoušela použít už pro Fallout 4 pozn. redakce), ale podle nás je to skvělý způsob, jak některým hráčům výrazně vylepšit zážitek ze hry. No a když k tomu ještě přihodíte přístup ke kompletnímu manuálu hry, statistikám a dalším vychytávkám, tak to za to zabrané místo v telefonu zkrátka a dobře stojí.

 

Source :

VG24/7

X