Domů » Články » Herní novinky » Modifikace, která měla předělat GTA V na RDR, byla zrušena. Kvůli žádosti od Take-Two

Modifikace, která měla předělat GTA V na RDR, byla zrušena. Kvůli žádosti od Take-Two

Konec jednoho zajímavého projektu
Red Dead Redemption V

Moderská scéna je v dnešní době ve výtečné kondici. Po internetu vznikají stovky úprav pro oblíbené hry, od užitečných záplat až po obří projekty typu Skywind. Mezi takové titány se měl zařadit také Red Dead Redemption V od fanoušků pod jménem .White.

Poprvé se o jejich práci veřejnost dozvěděla minulý měsíc. .White plánovali, že přepracují celou mapu RDR do GTA V s několika bonusy navíc. Ukázali pár obrázků, naplánovali vydání hratelné betaverze na léto a vesele ve své práci pokračovali dále.

S jejich oznámením ale přišly obavy, že jejich práce bude násilně ukončena ze strany vydavatele Take-Two. Ty se nyní potvrdily – modeři z .White v pátek totiž vydali první trailer, který ale rychle stáhli. Okamžitě jim bylo přikázáno vydavatelem GTA V, aby video smazali a práci na Red Dead Redemption V zastavili.

Rozhodně se nejedná o první případ, kdy byl podobný hráčský projekt ukončen vydavatelem. S nadcházejícím vydáním druhého dílu westernové akce by se ale jednalo o reklamu úplně zdarma. Některé spekulace tvrdí, že Take-Two a Rockstar pracují na PC portu a raději předem likvidují potenciální konkurenci.

Čtěte také: Modeři přenáší mapu Red Dead Redemption do GTA V. Hratelný bude už v létě

Red Dead Redemption V

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X