Domů » Články » Herní novinky » THQ Nordic připravuje další remaster. Letos se dočkáme Red Faction: Guerrilla Re-Mars-tered

THQ Nordic připravuje další remaster. Letos se dočkáme Red Faction: Guerrilla Re-Mars-tered

Dostaneme SpaceX DLC?
Red Faction: Guerrilla Re-Mars-tered

Série Red Faction je tu s námi už od roku 2001. Vývojáři ze studia Volition vždy hratelnost stavěli na notně zničitelném prostředí a třetí díl Red Faction: Guerrilla nebyl žádnou výjimkou. Od jeho vydání v roce 2009 ale uběhla dlouhá doba.

Tehdejší vydavatel THQ již před lety vyhlásil bankrot, osud Red Faction byl proto dlouho nejistý. Naštěstí se objevil vydavatel THQ Nordic a o portfolio svého předchůdce se začal aktivně starat. A novinky okolo střílečky z pohledu třetí osoby na Marsu na sebe nenechaly dlouho čekat.

Letos se díky tomu dočkáme Red Faction: Guerrilla Re-Mars-tered. Název sice není kdovíjak geniální, avšak samotná hra by měla vypadat mnohem lépe. Kromě svérázné hratelnosti se dočkáme i klasických vylepšení, které známe z dalších remasterů.

THQ Nordic zatím datum vydání nestanovilo, podle níže přiložených screenshotů ale soudíme, že se na Mars ještě před koncem roku podíváme. Snad nás do té doby Elon Musk nepředběhne.

Čtěte také: Podcast #4: Kecáme o filmech podle her a Sea of Thieves. A zjišťujeme, že nemáme kamarády

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X