Domů » Články » Reflex Unit 2 na mobilních telefonech právě teď

Reflex Unit 2 na mobilních telefonech právě teď

Reflex Unit 2 nás zavádí do střetu sporu lidstva s vyspělou robotickou rasou. Šance na přežití lidí zvyšují pokročilí bojoví roboti, které ovládáme a využijeme nejen k boji s roboty, ale také v multiplayeru.

Novinka od vývojářů Robosaru Games navazuje na úspěšnou hru Reflex Unit ve virtuální realitě. Ve druhém díle se opět dostaneme do role komandéra, ve které budeme muset zachránit lidstvo. Problémem jsou invazivní roboti, kterým jde o podrobení lidské rasy, bez jakéhokoliv kompromisu. Řešením jsou samozřejmě ještě nebezpečnější bojoví roboti, kteří jsou ovšem ovládáni na dálku lidmi. Tímto narativem nás protáhne kampaň o devíti úrovních. Ve hře máme zároveň multiplayer ve stylu klasického deathmatch a mód mísící Survival a Battle royale pro čtyři hráče. Kromě variace módů máme k dispozici také technologicky vyspělý hangár, kde si postupně otevíráme nová vylepšení a upravujeme naše mechy. Hra je dostupná na App Store, Google Play a Oculus Go. Pro mobilní verze lze na příslušných obchodech najít také free to play verzi (iOS, Android)

0 0 vote
Article Rating
Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
X