Domů » Články » Rekapitulace oznámených novinek od Bandai Namco

Rekapitulace oznámených novinek od Bandai Namco

Little Nigthmares II
Atmosférická adventura, která obdržela cenu Best Switch Game na Gamescom Awards, stejně jako ocenění za trailer, Best Trailer / Presentation, který odhalil nový grafický vzhled hry a další nebezpečné pasti a groteskní příšery, které na hráče v druhém díle čekají.

Hra Little Nightmares II vychází 11. února. 2021 pro PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch a PC Digital a později v roce 2021 pro PlayStation 5 a Xbox Series X s bezplatnou aktualizací pro majitele verze PlayStation 4 nebo Xbox One.

SCARLET NEXUS
Nové akční RPG, které před nedávnem odhalilo svůj zbrusu nový trailer, který nám ukázal novou postavu Hanabi a její schopnosti a možnosti, jak jimi potlačit protivníky.

The Dark Pictures Anthology: Little Hope
Nejnovější trailer pro hru The Dark Pictures Anthology: Little Hope nám dovolil nahlédnout na to, jak důležité bude správné rozhodnutí. Zkuste si exkluzivní interaktivní trailer.

ACE COMBAT 7™: SKIES UNKNOWN
K oslavě 25. výročí série ACE COMBAT™ představuje Katzutoki Kono, ředitel značky ACE COMBAT, záběry z plánovaného DLC, které přijde během podzimu roku 2020. DLC bude obsahovat další tři letadla a sice ASF-X Shinden II, XFA-27 a CFA-44 Nosferatu. Spolu s nimi přijdou do hry nové zbraně, vzhledy, emblémy a také nová úroveň “Casual Easy”.

Captain Tsubasa: Rise of New Champions
Hra založená na nejznámějším sportovním japonském anime všech dob je nyní k dispozici na Nintendo Switch, PlayStation 4 a PC. Hráče čeká inspirativní cesta Tsubasy Ozory skrze příběhový režim, který je přivede na turnaj National Middle School, kde prožijí epické fotbalové zápasy.

Project Cars 3
Hra je již k dispozici a vítá novou kapitolu závodních her, která přináší veškerou autentickou vášeň a vzrušení ze světa motoristických závodů. K dispozici na PlayStation 4, Xbox One a PC. Užijte si nový, zcela přepracovaný mód kariéry.

Source :
Tisková zpráva
Redakce SkillZone
Written by
Jsme banda naprosto rozdílných lidí, kteří se skvěle doplňují a jdou jedním směrem, za stejným cílem. Psaní nás prostě baví a jsme rádi, že vám prostřednictvím tohoto webu můžeme něco předat.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X