Domů » Články » Reklama na knihu The Art of Diablo možná odhalila čtvrtý díl

Reklama na knihu The Art of Diablo možná odhalila čtvrtý díl(2 minuty čtení)

Blizzard je poslední dobou asi nejpropíranější herní společnost. O jejich aféře na Hearthstone turnaji jsem vás již několikrát informoval. Teď ale nechme politiku stranou.

Blizzard je stále především herní firmou a tak nás samozřejmě před BlizzConem zajímá, co tento rok ohlásí nového. Diablo je takový každoroční evergreen a všichni doufají, že už konečně ohlásí Diablo IV. Prozatím jsme se ale dočkali jen mobilní verze Diablo Immortal. To se mezi hráči nedočkalo vřelého přijetí a jeden z hráčů se minulý rok dokonce zeptal, zda je to aprílový žert.

Blizzard si tedy po tom všem musí napravit reputaci. Navíc od té doby, co patří pod Activision, je kladen větší důraz na vývoj nových titulů, aby se sypalo více peněz. Je tedy možné, že letos se konečně dočkáme vymodleného Diabla IV. Nasvědčuje tomu i reklama v německém magazínu GameStar. Ta ukazuje knihu The Art of Diablo, u které se píše, že zde najdeme artworky z Diabla, Diabla II, Diabla III a Diabla IV. Knihu má na starost scenárista Robert Brooks a Jake Gerli.

Je však možné, že zmínka o Diablu IV se týká jen návrhů již zrušeného titulu. Ovšem stejně tak magazín GameStar mohl prozradit více, než chtěl. Každopádně letošní BlizzCon bude zajímavý a určitě nás čeká nějaké to překvapení.

Source :
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
X
X