Domů » Články » „Remaster“ Counter-Striku 1.6 od fanoušků jde na Greenlight. Podpořte ho

„Remaster“ Counter-Striku 1.6 od fanoušků jde na Greenlight. Podpořte ho(1 minuta čtení)

Tvůrci Classic Offensive potřebují váš hlas

Zastesklo se vám po starém dobrém Counter-Striku, ale brání vám v hraní ubývající počet hráčů na serverech? Partě šikovných nadšenců se nejspíše také zastesklo po starých dobrých časem kompetitivní střílečky, díky čemuž vznikl zcela nový titul s názvem Classic Offensive.

Mod už je samostatně dostupný delší dobu ve veřejné betaverzi pro Counter Strike 1.6. Vývojáři se nijak nechtějí odklonit od původního konceptu hry, ale současně se snaží předejít chybám, které původní verze 1.6 měla, a do toho trošku zmodernizovat grafický kabátek.

Pokud jste si tedy hraní Global Offensive již dokázali zošklivit a zároveň hledáte titul, který by zaplnil vzniklou díru, můžete dát novému projektu hlas a podpořit tak jeho vývoj a distribuci v budoucích týdnech. Classic Offensive se na stránce Greenlight objevil teprve před pár dny a už nyní tvůrci hlásí nadměrný zájem ze strany hráčů.

Jelikož tento titul přímo nespadá pod Valve, museli tvůrci u titulu odstranit spojení Counter-Strike a zanechat pouze název Classic Offensive. Abyste měli alespoň částečnou představu o tom, jak remasterovaná verze vypadá, podívejte se na nedávno vydaný trailer níže.

Čtěte také: Moder nahradil dinosaury v Arku modely pokémonů. Teď čelí obvinění

0 0 vote
Hodnocení článku
Source :
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X