Remnant: From The Ashes se během Gamesconu dočkalo vydání(1 minuta čtení)

Milujete Dark Souls, ale chybí vám místy palebná síla? Nezoufejte. Právě pro vás je tu temný svět Remnant: From The Ashes, kde budete bojovat o holé přežití s hordami nepřátel a vraždit epické bosse.

Hororová survival hra Remnant: From The Ashes se ve videoherním světě skloňuje už nějaký pátek. Na letošní E3 jsme se o ní dozvěděli více detailů, aby mohla být odpálena na virtuální pulty během právě probíhajícího Gamesconu. Hra je často přirovnávána k Darks Souls, kvůli jejímu pokroucenému designu, přičemž by krok vedle nemuselo být ani přirovnání Lovecraftovské. Tento survival-shooter z třetí osoby nás vrhne do post-apokalyptického světa plného podivných, agresivních stvůr i nestvůr. Zajímavým prvkem je i generátor map, který obsahuje na 100 vzájemně kombinovatelných variant, při vstupu do instance – Warframe, anybody? Hru je možné zakoupit na oficiálních stránkách, přes Steam nebo Xbox One a PS4 online obchody.

Source :

IGN

Láďa Havrland
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na