Domů » Články » REPORTÁŽ: Výstavu Game On na jeden den ovládl Kingdom Come. Co na to návštěvníci?

REPORTÁŽ: Výstavu Game On na jeden den ovládl Kingdom Come. Co na to návštěvníci?

Království nebeské na výstavišti v Holešovicích

Už tu máme pomalu konec února a hlavním tématem české herní scény stále zůstává Kingdom Come: Deliverance. Nejinak tomu bylo na herní výstavě Game On, kterou na jeden den obsadili po zuby ozbrojení středověcí žoldáci a houf nadšenců do českého RPG od Warhorse. Jak hodnotí den s Kingdom Come oni?

Korn Pliva: Přišel jsem chvíli po druhé hodině, takže jsem nestihl začátek rozhovoru s Ondrou Bittnerem. Jelikož jsem den předtím koukal na váš rozhovor s Danem Vávrou, tak tam pro mě nebyly nové informace, i tak jsem ale poslouchal se zájmem.

Jestli bych měl něco pochválit, tak určitě parádní tematické kulisy, přítomnost rytířů a nabušené kompy – u něj samotné jsem strávil asi nejvíce času. Z toho mála, co jsem mohl vyzkoušet, je Kingdom Come boží hra.


Michal Hauk: Panovala dobrá nálada, po objektu se procházeli zbrojnoši, to celé akci dodávalo šmrnc. Zhruba tři čtvrtě hodiny od začátku probíhal rozhovor s jedním vývojářem hry, následně se ozývaly dotazy z publika.

Za sebe jsem se dozvěděl mnoho nových informací, a pokud by se dalo říci, že cílem tohoto bylo hru lidem ukázat a případně je přinutit, aby ze svých pevně sevřených peněženek vytáhli v budoucnu peníze, tak se jim to povedlo. Proběhla také soutěž o hodnotné ceny, což jsem ocenil jako vstřícný krok. Výstavu Game On bych doporučil každému, would rate it 9/11.

Adam Patočka: Na Kingdom Come jsem se strašně těšil a zatím ho nemám na čem rozjet, proto jsem neváhal a nenechal si akci ujít. Mile mě překvapila besídka s jedním z vývojářů, dozvěděl jsem se spoustu nových informací ze zákulisí.

Nejvíce jsem ale byl natěšený na samotnou hru, kterou jsem si mohl vyzkoušet na místě. Nejradši bych tam strávil celý den, vše se krásně a plynule hýbalo, a i když šlo jen o začátek hry, už v tu chvíli mě do sebe vtáhla. Díky SkillZone a Game Onu za super zlepšení celého dne!


Marek Sejk: Beseda jako taková byla fajn. Člověk se dozvěděl pár zajímavostí a mohl se zeptat na to, co ho zajímalo. Prostor na to mohl být lepší, ale to nevadí, beseda přece jen nebyla moc dlouhá. Game On se mi líbil. Bylo tam plno zajímavých her, které si člověk mohl vyzkoušet. S kámošem jsme si zahráli i pár retro her, na kterých jsme vyrůstali.

Kingdom Come: Deliverance jsem dole na počítačích nehrál, jelikož už to hraji doma a počítač na to mám dobrý. Ale hra mě hodně oslovila a děsně mě baví, tak doufám, že po dalších patchích a DLC bude ještě lepší. Chtěli jsme nakonec udělat i fotku, ale rytíři pak někam zmizeli, škoda.

Jahn Kreuziger: Na akci jsem došel se zpožděním, takže jsem prošvihl úvodní besídku, což mě mrzelo. Nakonec se mi ale podařilo na chvilku zastavit jednoho z vývojářů na pár otázek. Byl jsem rád, že odpovídal strašně pohodově a nebál se mluvit i o zákulisí vývoje, které mě zajímalo nejvíce. Na chvilku jsem si zahrál Kingdom Come na počítači, ale musel jsem trošku déle čekat, než na mě přijde řada. Líbili se mi přítomní rytíři, stihl jsem s nimi rychlou fotku.

Nejvíce mě ale paradoxně bavil zbytek výstavy. Mám rad retro věci, velkou část her jsem znal ještě malé dítě, takže pro mě byla návštěva Game On výstavy super zážitek. Příště s sebou vezmu i příbuzné, abychom si spolu něco zahráli, protože mě potěšilo, kolik her pro více lidí na výstavě je.

Source :
Vlastní
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X