Domů » Články » Reprezentuj svou vysokou školu v esportu!

Reprezentuj svou vysokou školu v esportu!

Další sezóna studentské esportové ligy se blíží. 3E liga nabízí tři tituly, ve kterých se utkají týmy i jednotlivci napříč Českem. Deadline pro registrace je určen do konce února, pak se přes letní semestr rozjede koleso soutěží.

3E Liga zanedlouho odstartuje svou čtvrtou sezónu. Od konce té první uběhl už rok a z poměrně malé iniciativy, nabízející soutěž pro studenty v League of Legends, se formuje pevné zázemí pro lokální esport. Pod taktovkou Esportové Studentské Asociace vyjádřilo, kromě členů akademické obce, podporu 3E ligy již několik zvučných jmen videoherního průmyslu včetně globálního giganta NVIDIA nebo místních PC sestav X-Diablo. Kromě stálice League of Legends jsou otevřeny také registrace pro jednotlivce do Hearthstone a také do již klasické FPS Counter Strike: Global Offensive. Soutěž je pouze pro studenty univerzit, dobrá zpráva pro nadšenců do esportu však je, že i tato liga může přispět do rozšíření povědomí o esportu do širší české společnosti a celkovému růstu popularity tohoto fenoménu. Konec registrací klepe na dveře, čas máte do soboty 29. února. S kadencí, kterou ESA přidává tituly, můžeme doufat, že na dveře příští sezóny zaklepe třeba Sledge z Rainbow Six Siege svým kladivem.

Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X