Resident Evil 2 Remake

PC PS4 Xbox One
Sledovat
10

Dokonalost

Resident Evil 2 Remake: V únoru bude první DLC. A co víc, budou následovat další dvě. Zdarma!(1 minuta čtení)

Vývojáři z Capcomu potvrdili, že od února budou nová DLC do Resident Evil 2 Remake. Ghost Survivors je trio příběhů „what if“, které následuje tři přeživší z Raccoon City.
Leon a Claire tak nejsou jediní, kteří dělají vzrušující věci uprostřed zombie apokalypsy.

No Time to Mourn, RunawayForgotten Soldier vypráví příběhy majitele obchodu se zbraněmi, starostovy dcery a vojáka. První DLC No Time to Mourn má vyjít 15. února.

Pokud jde o DLC, Capcom má smíšenou pověst. Série Street Fighter je obzvláště špatná, ale Monster Hunter: World si na PS4 užil celý rok bezplatných aktualizacích a akcí, nových outfitů, zbraní a výzev.
Pro PC to pak bylo po dobu šesti měsíců.

Pokud už máte hlad pro dalším remaku, Capcom neoznámil plány na Resident Evil 3, ale vydavatel je tomu zřejmě otevřen. V rozhovoru s Game Watch (přes Dualshockers) producent Yoshiaki Hirabayashi řekl, že Capcom představil Resident Evil 2 po letech žadonění fanoušků, a proto budou muset i u trojky dát zájem dostatečně najevo.

Kateřina Thorová
Neúprosná moderátorka Twitch a YouTube kanálů, fanatická hráčka Zaklínače, neúnavná sledovatelka Marvel filmů, začínající cosplayerka a vášnivá sběratelka zbytečného merche.