Domů » Články » Resident Evil 3: Bezplatné demo již brzy ke stažení

Resident Evil 3: Bezplatné demo již brzy ke stažení

Společnost Cenega Czech s.r.o. ve spolupráci se společností Capcom oznamuje, že již brzy bude k dispozici ke stažení bezplatné demo Resident Evil 3, a stejně tak bude zpřístupněna otevřená BETA verze Resident Evil Resistance. Hra Resident Evil 3 bude v prodeji od 3. 4. 2020 na PlayStation 4 a Xbox One.

Fanoušci série budou mít již brzy možnost okusit hru Resident Evil 3 díky akční demo verzi, která bude k dispozici ke stažení již tento čtvrtek – od 19. 3. 2020 – na PlayStation 4 (PlayStation Store od 18:00 hod), Xbox One (Microsoft Store již od 05:00 hod) a PC (Steam od 18:00 hod). Hráči v rámci demo verze vstoupí do role legendární hrdinky Jill Valentine a připojí se ke Carlosovi Oliveirovi a členům Umbrella Biohazard Countermeasure Service (U.B.C.S.) na misi s cílem evakuace civilistů ze zdevastovaného a zamořeného města Raccoon City.

Později tento měsíc budou mít hráči možnost zdarma si vyzkoušet i asymetrický standalone mód 4vs1 Resident Evil Resistance, který hráči získají při zakoupení hry Resident Evil 3. Otevřená BETA bude přístupná od 27. 3. 2020 na PlayStation 4 (PlayStation Store od 08:00 hod), Xbox One (Microsoft Store od 08:00 hod) a PC (Steam od 18:00 hod) až do dne vydání hry, tedy do 3. 4. 2020. Hráči budou mít možnost převzít roli Daniela Fabrona, které je jedním ze čtyř Masterminds, a následně budou mít možnost vstoupit do role jednoho z Přeživších a bojovat o život společně se třemi dalšími hráči.

Staňte se svědky vrcholných událostí v Raccoon City v kompletně přepracované hře Resident Evil 3. Toto fanoušky vysoce žádané pokračování z legendární videoherní franšízy s více než 94 miliony prodaných kopií navazuje na oceňovaný titul Resident Evil 2 a přináší završení událostí a příběhu z Raccoon City. Hra Resident Evil 3 s sebou přináší také nový asymetrický online multiplayer mód 4vs1 Resident Evil Resistance

Hra Resident Evil 3 bude v prodeji od 3. 4. 2020 na PlayStation 4 a Xbox One. Pro více informací o hře navštivte stránky zde, případně pak oficiální stránky hry zde.

0 0 vote
Article Rating
Source :
Tisková zpráva
Redakce SkillZone
Written by
Jsme banda naprosto rozdílných lidí, kteří se skvěle doplňují a jdou jedním směrem, za stejným cílem. Psaní nás prostě baví a jsme rádi, že vám prostřednictvím tohoto webu můžeme něco předat.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
X