Resident Evil 3: Nemesis – Capcom dost možná vypustil upoutávku na remaster!(1 minuta čtení)

Velký úspěch remaku druhého dílu Resident Evilu očividně probudil zájem Capcomu. Vypadá to, že se dočkáme remaku i třetího dílu! 

Pokud jste si na začátku tohoto roku užívali nostalgii RE2 remaku, tak se máte na co těšit – Capcom na svém Twitteru přidal fotku s komentářem: „Očividně tady někdo nebo něco nerozumí, k čemu jsou dveře… Co si myslíte VY, že se se zdí stalo?“. Na fotce můžeme vidět screenshot z RE2 a díru ve zdi. To může znamenat jenom jedno – Resident Evil 3: Nemesis!

To, jestli si z nás Capcom jenom střílí nebo to myslí vážně, je zatím pouze ve hvězdách. Podle známého leakera AestheticGamera Capcom na dalším díle nepracuje, což ale neznamená, že na něm nepracuje někdo jiný. Na svém Twitteru napsal: „Hra rozhodně nebude splňovat vaše očekávání, nepracuje na ni totiž stejný team, který pracoval na remaku druhého dílu.“ Dále také mluví o pravděpodobném datu vydání Nemesisu – měli bychom ho očekávat někdy na začátku roku 2020. Vše je ale ve hvězdách, jedná se totiž pouze o jednu osobu, která o tomto leaku píše. Ta však měla v minulosti pravdu, co se leaků o RE2 týče…

X