Domů » Články » Resident Evil 3 Remake by se mohl objevit na Nintendu Switch

Resident Evil 3 Remake by se mohl objevit na Nintendu Switch

Nintendo Switch již mnohokrát dokázalo, že je výkonnější konzolí, než se zdá. Díky šikovnosti vývojářů si na něm můžeme užít třetího Zaklínače, skvělou Zeldu a brzy již sci-fi RPG Outer Worlds. Nyní se objevily spekulace, že by se na přenosné konzoli měl objevit i nový Resident Evil 3 Remake.

Minulý týden dostal Resident Evil 3 Remake demoverzi, kterou je možné hrát na PlayStation 4, Xbox One a PC. Mnozí hráči demo zkoumají a užívají si každý kout zpřístupněné části Raccoon City. Někdo však zašel ještě dál, modder FluffyQuack se totiž rozhodl důkladně prozkoumat soubory hry, které mnohdy odhalí, co vývojáři chystají v plné verzi. Ovšem tady se nacházelo i něco dalšího. Soubory totiž odhalují, že by se nový Resident Evil 3 Remake mohl objevit i na přenosné konzoli Nintendo Switch. Napovídá tomu hláška, která upozorňuje na to, že hra ukládá sama a v tu chvíli nemáme vypínat konzoli. Mezi PS4, Xbox a PC se objevil i Switch.

Druhou hláškou je odkázaní na digitalní store jednotlivých platforem, PlayStation Store, Microsoft Store, online store nebo právě Nintendo eShop.

Vysvětlení se nabízejí hned tři. První z nich je, že řádky jsou zkopírované odjinud a vývojáři nesmazali zmínku o Nintendu. Druhou možností je to, že hra na Nintendo Switch opravdu vyjde a Capcomu se povede upravit grafiku tak, aby hra běžela plynule i na tak malé konzoli. A pak je tu možnost, že Resident Evil 3 Remake bude dostupný na Nintendo Switch zkrze streamovací službu stejně, jako tomu bylo u Resident Evil 7 v Japonsku. Resident Evil 3 Remake vyjde již 3. dubna na PlayStation 4, Xbox One a PC.

Source :
Jan Peroutka
Written by
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X