Resident Evil 7

PC PS4 Xbox One
Sledovat
8

Super

Resident Evil 7 připomíná strašidelným trailerem své lednové vydání(1 minuta čtení)

Pokud máte nahnáno i ze samotného traileru, nad koupí raději neuvažujte

Vývojářům z Capcomu už se pomalu, ale jisté blíží vydání v pořadí již jedenáctého dílu hororové série Resident Evil. Samozřejmě nechtějí nechat nic náhodě a s posledním trailerem před distribucí chtějí připomenout, čím je tato značka s japonskými kořeny tak děsivá a úspěšná.

Trailer s názvem Welcome Home nás tentokrát zavede do prostředí rodinného domu Bakerových. Neočekávejte však rodinnou idylku u krbu – pokud máte nahnáno na infarkt i ze samotného traileru, nad koupí raději neuvažujte. Jelikož si vývojáři informace ohledně příběhu dobře střeží, můžeme se prozatím jen domnívat, jak bude další pokračování navazovat na předešlé tituly nebo kdo se ve hře objeví.

Připomínáme, že Resident Evil 7 se nám dostane pod kůži již 24. ledna na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Pokud jste hrdým majitelem konzole PS4 s VR headsetem, dostane se vám zcela poprvé nevšednímu hororového zážitku.

Čtěte také: Half-Life 2 dostal novou kampaň od fanoušků. Zabere až tři hodiny

Source :

VG247

Radek Procházka
Jablíčkář s love/hate vztahem pro Dotu, který dělá recenze her z pohledu opravdu průměrného až silně podprůměrného hráče.