Domů » Články » Herní novinky » Resident Evil: Revelations vyjde i na konzolích PlayStation 4 a Xbox One

Resident Evil: Revelations vyjde i na konzolích PlayStation 4 a Xbox One

Letos bude o hororovky vystaráno

Letošní jaro se nese ve znamení hororovek. Už v lednu jsme se dočkali sedmého Resident Evilu s podtitulem Biohazard, který nejen od nás dostal vysoké hodnocení. V dubnu pak přijde druhé pokračování úspěšně „lekačky“ Outlast a na podzim si konzolisté zavzpomínají na pět let starý Resident Evil: Revelations.

Japonská herní společnost Capcom totiž oznámila znovuvydání hororové akce Resident Evil: Revelations pro PlayStation 4 a Xbox One. Majitelé konzolí nové generace se hry dočkají na podzim tohoto roku.

Resident Evil: Revelations vyšel v roce 2012 jako handheldový titul pro Nintendo 3DS. Následující rok hra dorazila ve vysokém rozlišení i na platformy Wii U, PlayStation 3, PC a Xbox 360. I přes počáteční skepsi z portované hry získala velice nadprůměrná hodnocení.

Nyní Revelations čeká v pořadí už třetí vydání. Capcom tuto novinku sdělil na svém Twitteru, kde píše, že bližší informace zveřejní v brzké době. Jestli bude hra například podporovat 4K rozlišení a HDR pro PlayStation 4 Pro a Project Scorpio, můžeme zatím jen hádat.

Čtěte také: Denuvo má problém. U RE7 byl prolomen za pouhých pět dnů

Source :

polygon.com

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X