Domů » Články » Herní novinky » Respawn Entertainment chystá vlastní hru pro VR

Respawn Entertainment chystá vlastní hru pro VR

V září se chystá akce Oculus Connect 6, která je určena všem tvůrcům VR her. Oculus na konci července otevřel registrace pro vývojáře a oznámil i něco navíc.

Studio Respawn Entertainment na nás totiž chystá svou novou hru, která bude čistě pro VR. Vývojářům se poslední dobou velice daří. Nejen, že nám přinesli výborný battle royale Apex Legends, ale na podzim se na nás chystá i Star Wars Jedi: Fallen Order. Zakladatel studia Vince Zampella se o VR hře zmínil již před dvěma lety, ovšem až doteď nebylo jasné, zda to nebude jen nějaký spin-off již zavedené série. To nyní sám vyvrací a říká, že se bude jednat o úplně novou AAA střílečku.

Je tedy možné, že budeme svědky zrodu nové série her, které později nemusí být jen pro VR, ale podívají se napříč platformami. Akce Oculus Connect 6 se koná 25. – 26. září a měla by se na ní objevit již hratelná ukázka, takže se kromě velkého odhalení dočkáme i záběrů přímo ze hry. Kromě toho se zde objeví například i zástupci Facebooku a bude se hovořit o propojení rozšířené reality AR, známé například z Pokémon GO, s klasickou virtuální realitou.

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X