Domů » Respawn Entertainment pozastavil vývoj připravované hry

Respawn Entertainment pozastavil vývoj připravované hry

Zástupce Respawn Entertainment Stig Asmussen potvrdil, že studio muselo pozastavit vývoj jedné z připravovaných her, kvůli práci na Star Wars Jedi: Fallen Order pro EA.

Asmussen byl dotazován, kdy přesně začal vývoj nové Star Wars hry. Odpověděl, že Electronic Arts přišlo za týmem z Respawn v době, kdy pracoval na vlastním projektu. Veškerých prací museli ihned zanechat, a své soustředění směřovali pouze na Fallen Order. Jejich původně rozpracovanou hrou mohl být právě třetí Titanfall. Hra ze série, pro kterou je toto studio známo nejvíce.
Jiné informace tvrdí, že druhou hrou mohl být nedávno vydaný battle royale Apex Legends. Ten byl dříve navrhován jako oblíbený mód do výše zmíněného Titanfallu, poté byl však vypuštěn do světa jako samostatná hra. Této variantě by nahrávalo i dřívější prohlášení producenta Drewa McCoye který tvrdil, že se na nové Titanfall hře nepracuje.

Jakéhokoliv oficiálního vyjádření se nám pravděpodobně nedostane, dokud nevyjde Star Wars Jedi: Fallen Order a neutichnou všechny práce spojené s následnou péčí. Nezbývá nám nic než sedět a doufat, že se nové titánské akce od Respawn dočkáme již brzy.