Domů » Články » Retro seriál: Cestovatel

Retro seriál: Cestovatel(3 minuty čtení)

Tento málo známý seriál je jedním z těch, co začínají zmateně, ale čím více se děj posouvá dopředu, tím těžší je se od něj odtrhnout. Tentokrát budeme s hlavním hrdinou nedobrovolně cestovat časem. 

Úspěšný novinář Dan Vasser žije se svou manželkou a synem v San Franciscu. Zrovna slaví výročí a on musí vyzvednout prsten. Cestou se mu ale stane něco nemilého. Uvidí záblesk a ocitne se v baru v době před osmi lety. Co je ještě zvláštnější je, že tam narazí na svou snoubenku, která zahynula při letecké havárii. Než ji dostihne, vrátí se se stejným zábleskem zpět do taxíku. 

Nejdříve si z toho nic moc nedělá a prostě nad tím mávne rukou. Poté, co se začne vracet v čase čím dál častěji, si začne klást otázky a hledat řešení. Své ženě poví pravdu, ale připadá si jako blázen a bojí se o svou rodinu. Jeho nekontrolovatelné mizení mu způsobuje problémy i mezi přáteli, kteří si začínají myslet, že je závislý na drogách. Alespoň už začíná vidět vzorec ve svých výletech do minulosti. Potkává při nich ty samé lidi, jen v jiných životních etapách, a tak se při svém návratu začne zajímat o jejich osudy. Možná pokud jim pomůže, dostane odpovědi. Navíc zjistí, že není jediný, kdo cestuje časem.

Vysoce hodnocený americký seriál z roku 2007 se kvůli nízké sledovanosti dočkal pouze jedné série o třinácti dílech. V hlavní roli mohli diváci vidět sympatického Kevina McKidda, jeho manželku Katie si zahrála Gretchen Egolf a jeho bývalou lásku Liviu Moon Bloodgood. Ve vedlejších rolích se objevili například Reed Diamond, Brian Howe nebo Charles Henry Wyson.

0 0 vote
Hodnocení článku
Source :
Tereza Chvostová
Written by
Šílená Twitch moderátorka, cosplayerka, sběratelka všemožného harampádí a zbrklé střevo.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X