Domů » Články » Retro seriál: Day Break

Retro seriál: Day Break

V roce 2006 byl odvysílán první díl seriálu, ve kterém se snoubí detektivka, sci-fi a thriller. I když využívá známé téma časové smyčky tak neomrzí a každá verze „dneška“ je úplně jiná. 

Je 6:18 ráno a detektiv Brett Hopper se probouzí vedle své přítelkyně Rity. Venku je slunečný den, který se zdánlivě neliší od těch ostatních. Nicméně ho dnes čeká nepříjemná věc a to rozhovor s komisí, kvůli obvinění jeho parťačky z braní úplatků. Tam se ale nikdy nedostaví. Ve svém bytě je zatčen za vraždu zástupce okresního prokurátora. Nejen, že ho Brett nezabil, dokonce ho ani nezná. 

Jeho noční můra pokračuje, když ho z vazby unesou neznámí muži, vyhrožují mu a pokoušejí se ho donutit, aby se k vraždě přiznal. Píchnou sedativum, on pomalu usíná a probouzí se ve své posteli v 6:18. Venku sedí za oknem ten samý holub, popeláři opět vyvážejí odpadky a ve zprávách běží ty samé reportáže. Brettovi to okamžitě dojde. Den se opakuje. Vyvstává otázka: Kdo na něj hodil vraždu a je zodpovědný za jeho situaci?

Za rozbřesku, neboli Day Break v originále, není příliš známý seriál, přesto stojí za zhlédnutí. A pokud máte rádi Adama Baldwina, budete v sedmém nebi, protože tu hraje pořádného slizouna. Kromě něj si užijete akci, které je dost v každém díle. V hlavní roli se objevil Taye Diggs, ve vedlejších mohli diváci zahlédnout například Moon Bloodgood, Victoriu Pratt nebo Jonathana Bankse. Seriál má jednu řadu o třinácti dílech.

Source :
Tereza Chvostová
Written by
Šílená Twitch moderátorka, cosplayerka, sběratelka všemožného harampádí a zbrklé střevo.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X