Domů » Články » Return of the Obra Dinn: Detektivní adventura se chystá na konzole

Return of the Obra Dinn: Detektivní adventura se chystá na konzole

Indie hry jsou mnohdy hráči přehlíženy, ať už je to kvůli grafickému zpracování nebo nedostatečné propagaci. Je to mnohdy ovšem velká škoda, protože i mezi nimi se najdou skvělé hry.

Pokud vám Return of the Obra Dinn nic neříká, určitě budete znát populární hru Papers Please, kterou vytvořil ten samý vývojář Lucas Pope. Return of the Obra Dinn dorazil na PC již minulý rok a byl hodnocen velice kladně. Nyní si hru budou moci užít i hráči na konzolích a to včetně majitelů Nintenda Switch.

A o čem že tahle hra je? Jedná se o čistokrevnou adventuru, odehrávající se v roce 1808. Do přístavu právě připlouvá loď Obra Dinn. Určitě si říkáte, že to není nic zvláštního. Jenže tuhle loď nikdo neviděl dlouhých 6 let. V roce 1802 vyrazila na cestu do Indie, ale nikdy nedoplula a byla považována za ztracenou, tedy až doteď. V tu chvíli přicházíte na scénu vy, jakožto pojišťovací úředník britské východoindické společnosti. Pomocí speciálních hodinek budete vracet čas a postupně odkrývat tajemství lodi. Na ní totiž nezůstal nikdo živý a vaším hlavním úkolem je vyšetřit, jak zemřelo všech šedesát členů posádky. Zatím nebylo oznámeno, kdy se hra na konzolích objeví, měla by tam ale připlout někdy na podzim. Pokud tedy máte rádi mysteriozní detektivky, určitě si nenechte Return of the Obra Dinn ujít.

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X