Režisér Taika Waititi odkládá adaptaci mangy a vrací se k Thorovi(1 minuta čtení)

Původně měl režisér po třetím dílu Thora v plánu natočit pod křídly Warner Bros. adaptaci mangy s názvem Akira. Projekt má však problémy, a to jak s castingem, tak celkovou přípravou. Film se tedy odkládá a Taika Waititi má čas na svůj další snímek, kterým bude Thor 4.

Akira měla mít premiéru 21. května 2021, můžeme tedy předpokládat, že Thor se vrátí někdy v roce 2022. Marvel má ostatně v tento rok rezervované hned tři data, a to 18. února, 5. června a 29. července. Vzhledem k tomu, že Thor: Ragnarok měl premiéru na podzim, sázel bych u čtvrtého dílu na červenec. Krom režiséra se samozřejmě vrátí i herec Chris Hemsworth v roli Thora. Naposledy jsme ho jako hromovládce mohli vidět v Avengers: Endgame, kde se vyrovnával s neúspěšným prvním soubojem proti Thanosovi a kde nám, mírně řečeno, trochu narostl.

Na konci filmu pak odlétá spolu se Strážci Galaxie někam do vesmíru, což vyvolalo spekulace, že se Thor objeví i ve Strážcích Galaxie 3. Ti by měli shodou okolností dorazit do kin také v roce 2022, takže bychom mohli dostat hned dvojitou dávku tohoto oblíbeného severského boha. V tuto chvíli není však nic jisté, jediná potvrzená informace je, že Thor 4 vzniká. Zatím se neví nic ani o příběhu, ale pokud to bude podobná zábavná popcornovka jako Ragnarok, bude to bohatě stačit.

Source :
X