fbpx

Rico: Vyšla nová kooperativní střílečka!

„Vykopněte dveře, zastřelte padouchy!“ To je motto celé hry Rico. A taktéž její obsah. Můžete si jej užít již dnes, a to jak v lokální kooperaci, tak v online multiplayeru.

Hra před vás postaví sérii náhodně generovaných úrovní, ve kterých vás čeká vždy v podstatě stejná rutina. Vykopnete dveře, ve zpomaleném záběru zastřelíte několik kriminálníků, zajistíte bombu a tak dále. V další úrovni vás čeká obdobná akce.

Na Steamu doposud sklidila velmi kladné hodnocení. V jednoduchosti se skrývá krása. Cell shadová grafika propůjčuje hře osobité kouzlo, které je cítit už z nejnovějšího launch traileru.

Hra má spoustu hardcore prvků. Například pokud zemřete, s vaším případem je konec a začínáte znovu. Musíte si tedy pořizovat lepší vybavení a zlepšovat svůj um.

Rico je k dispozici na PC, Playstation 4, XBOX One a Nintendo Switch.

ZuluMaster
Jsem nadšený hráč videoher, především RPG a akčních FPS, velmi špatný hráč strategických her. Milovník knížek, především fantasy, sci-fi a historie. Student na Jihočeské Univerzitě v oboru Kulturních Studií se zaměřením na populární kulturu a samozvaný odborník na hudbu.