Domů » Články » RingFit Adventure: Fitness na Nintendo Switch vrací úder

RingFit Adventure: Fitness na Nintendo Switch vrací úder

Když Nintendo přišlo s domácím cvičením na Nintendo Wii, říkal jsem si, že to nemůže fungovat. Po pár měsících či letech o tom začne uvažovat člověk trochu jinak. Jistě jste četli článek o tom, že paní zhubla jenom díky Wii Fit atd. Nyní tu máme něco obdobného. Budeme se potit, budeme cvičit a navíc to vypadá jako zábava.

RingFit Adventure je nová fitness hra od Nintenda, kde se spojí vaše fyzička společně s dobrodružstvím, proto Adventure. První video které představilo příslušenství nutné k hraní budilo rozpaky, působilo tak trochu přehnaně ale hlavně velice hloupě. Nyní však známé jádro pudla.

Pohyb po světě je ovládán pouhým během na místě, avšak když poběžíte do schodů, budete muset zvedat nohy trochu výš. Ten vám bude měřit jeden Joy-Con, který máte upevněny na stehně. Druhý Joy-Con je zavěšený v kruhu, který slouží jako ovladač a dalo by se říci i “sílometr”. Ok, ale tohle Wii umělo už dříve. Co je tu tedy inovativního a hlavně zábavného? Jsou to souboje! Při cestování světem, který je pod nátlakem obrovského Bodybuildera, budete narážet na protivníky, kteří mají jisté kategorie. Stejně jako u Pokémonů, pokud zvolíte správný opak, máte o hodně větší damage. Na siláka nepoužijete silové cvičení, ale Labutí jezero v podobě cviku z jógy apod. Když teď umíte útočit, musíte se umět i bránit. Správným uchopením kruhu a nastavením se do správné polohy počkáte, až protivník nabije svůj útok. Zábavu s Wii si ale užijete i s přáteli. Jedná se vlastně o jednoduché disciplíny, kdo zmáčkne kruh do čtyřiceti vteřin nejvícekrát, kdo vyskočí nejvýše apod. 

Asi největší zajímavostí je takzvaný Silent mode. Jde o jisté zjednodušení pohybu, abyste nedělali takový hluk v domácnosti, což rozhodně ocení vaši sousedé v panelovém domě. RingFit Adventure vychází 18. října v balíčku s příslušenstvím.

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X