fbpx

Rockstar už má hvězdu jen v názvu! Spolupráci se žádnou známou osobností už prý neplánuje!

S hvězdami je to někdy těžké. Najmete si je na nějakou práci a ony odmítají pracovat dle vašich představ. Pak už jen stačí, aby nebyl u občerstvení ten správný kaviár, nebo Cola Light v lednici a hned je oheň na střeše…

Proč vám tohle vykládáme? Začíná být totiž zvykem, že se ve hrách čím dál častěji setkáváme s hlasy a tvářemi známými ze stříbrného plátna. Jsou tu ale i taková herní studia, která nad nafintěnými tvářičkami z Hollywoodu zlomila hůl. Jmenovitě jde právě Rockstar, který má se slavnými osobnostmi bohaté zkušenosti. Dan Houser, spoluzakladatel studia, nedávno zavzpomínal na takzvanou éru „3D univers“, která trvala od GTA III do GTA San Andreas (převedeno na nongangsta řeči od roku 2001 do roku 2006 pozn. redakce). V té době jste totiž mohli v rámci téhle populární série slyšet mnoho slavných osobností jako byl Danny Trejo, Gary Busey nebo Burt Reynolds.

Právě s posledním jmenovaným to prý nebylo vůbec jednoduché. Při práci na jedné ze scén do GTA Vice City byla Houserova vize trochu jiná než ta Reynoldsova a hned bylo zle. Strhla se obrovská hádka, která končila Reynoldsem řvoucím, aby mu toho anglána odvedli z očí. Jinak tomu nebylo ani v případě GTA San Andreas. Tady Houser zase režíroval rappera Chucka D z Public Enemy, který ztvárnil DJe na rádiové stanici Playback FM. Hádka prý byla tak ostrá, že Houser musel být nakonec na postu režiséra vystřídán.

Hvězdy mají zkrátka tak velké ego, že s nimi už Rockstar raději nespolupracuje. Houser však jedním dechem dodává, že je to tak lepší. Neznámé hlasy vás prý ve výsledku lépe vtáhnou do hry. Jestli je tohle tvrzení pravdivé, nebo si chce jenom Rockstar letos pořídit o jednu novou jachtu víc, budeme moci vyzkoušet již 26. října. To totiž vychází jejich dlouho očekávané Red Dead Redemption 2! No a pokud vás zajímá zákulisí Rockstaru a hlavně kontroverze rozpoutaná po vydání GTA San Andreas, vřele vám doporučujeme film The Gamechangers, kde si roli Housera střihl Daniel Radcliffe.

Zdroj:

VG24/7

Pery
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.