Rockstar vydává nový PC launcher a spolu s ním rozdává hru zdarma(1 minuta čtení)

Vydavatel Rockstar Games vypustil do světa svůj zcela nový PC launcher, který spojí všechny hry od této společnosti na vašem počítači do jedné celistvé knihovny. Společně s tímto významným krokem se rozhodli po omezenou dobu poskytnout lidem zdarma jednu z jejich starších, ale o to více kultovních her.

Nejedná se o nic menšího než GTA: San Andreas. K získání stačí vykonat jeden jednoduchý krok – stáhnout si novou aplikaci Rockstar Games Launcher. V Rockstar Games Launcher si můžete zakoupit tituly jako L.A. Noire nebo Max Payne 3, ale také například prémiovou měnu do GTA V. Nový PC launcher od Rockstaru bude podporovat cloudové úložiště pro přístup k vašim uloženým pozicím odkudkoliv, automatické aktualizace dostupných her a mnoho dalšího.

Rockstar Games není prvním a pravděpodobně ani posledním herním vydavatelem, který se rozhodl pro svůj vlastní launcher. V minulosti se tak rozhodli například tvůrci battle royale hitu Fortnite – Epic Games. Blizzard Entertainment (Activision) má také svůj battle.net a Ubisoft zase uPlay.

Source :

Gamespot

Martin Pavlíček
Milovník (MMO)RPG a nekonečných grindovaček. Vždy rád vždy vyzkouším kteroukoliv novou hru, která se objeví v mé virtuální knihovničce.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na