Domů » Články » Rockstar vydává nový PC launcher a spolu s ním rozdává hru zdarma

Rockstar vydává nový PC launcher a spolu s ním rozdává hru zdarma

Vydavatel Rockstar Games vypustil do světa svůj zcela nový PC launcher, který spojí všechny hry od této společnosti na vašem počítači do jedné celistvé knihovny. Společně s tímto významným krokem se rozhodli po omezenou dobu poskytnout lidem zdarma jednu z jejich starších, ale o to více kultovních her.

Nejedná se o nic menšího než GTA: San Andreas. K získání stačí vykonat jeden jednoduchý krok – stáhnout si novou aplikaci Rockstar Games Launcher. V Rockstar Games Launcher si můžete zakoupit tituly jako L.A. Noire nebo Max Payne 3, ale také například prémiovou měnu do GTA V. Nový PC launcher od Rockstaru bude podporovat cloudové úložiště pro přístup k vašim uloženým pozicím odkudkoliv, automatické aktualizace dostupných her a mnoho dalšího.

Rockstar Games není prvním a pravděpodobně ani posledním herním vydavatelem, který se rozhodl pro svůj vlastní launcher. V minulosti se tak rozhodli například tvůrci battle royale hitu Fortnite – Epic Games. Blizzard Entertainment (Activision) má také svůj battle.net a Ubisoft zase uPlay.

Source :
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X