Domů » Články » ROG Extreme Gaming VI: česko-německá pařba v oblacích!

ROG Extreme Gaming VI: česko-německá pařba v oblacích!

Byli jsme na vodě, na vrcholku hory i dole v dole. Čas na jiný extrém!

UPDATE: Začíná Asus ROG Extreme Gaming! My už jsme od rána v Riegerových sadech, tak za námi přijďte a užijte si tuhle odvážnou akci s námi! Pokud máte prahu z ruky, níže přikládáme odkaz na živý přenos z místa.Nezapomeňte se zúčastnit soutěže o herní noťas, monitor a sluchátka!


Původní zpráva: Vzhůru do oblak! Šestý díl populární série ROG Extreme Gaming, ve kterém poměří síly přední český tým eXtatus se soupeři z německé Penty v populární hře Counter-Strike: Global Offensive, proběhne v srdci Prahy na speciální plošině zavěšené na jeřábu ve výšce 60 metrů nad zemí. Program startuje v sobotu 3. června 2017 od 11 hodin v areálu Riegrových sadů. Vstupné je zdarma a přímý přenos akce budete moci sledovat i na www.republic-of-gamers.cz.

Šesté dějství oblíbené exhibice špičkových gamerů se vrací do Prahy, tentokrát do Riegrových sadů. Vůbec první díl ROG Extreme Gaming se totiž uskutečnil na plovoucím pontonu na Vltavě. Poté série zavítala do slavné vyhlídkové věže ve tvaru létajícího talíře na mostě SNP v Bratislavě, na vrcholy Sněžky v Krkonoších a Lomnického štítu ve Vysokých Tatrách, a konečně do legendárního polského solného dolu Wieliczka u Krakova. I tentokrát půjde o hraní v extrémních podmínkách – proběhne na speciální plošině, zavěšené na ramenu jeřábu ve výšce 60 metrů nad zemí.


Herní bitva profesionálů zdaleka nebude jediným bodem nadupaného programu. Předcházet mu bude exhibice dívčího týmu ROG female proti výběru největšího českého youtubera MenTa. Pro návštěvníky jsou připraveny turnaje o zajímavé ceny na herních noteboocích ASUS ze série Republic of Gamers. Zahrát si návštěvníci mohou i v Microsoft Xbox herní zóně a chybět nebude Monster Chill Out zóna.

Akcí budou provázet populární moderátoři z herního světa – Alžběta Trojanová a Radek „Sterakdary“ Starý. Komentování zápasu se ujmou ti nejlepší – Damien „DeeThane Dante a Ivan „Dev1“ Lazarov.

Lákadlem pro návštěvníky bude i soutěž o našlapaný herní notebook ASUS ROG GL553 a přichystané budou pro přítomné i exkluzivní slevy na všechny ASUS notebooky ze série Republic of Gamers (ROG). Speciálním bonusem pro diváky v Riegrových sadech je šance nechat se společně s MenTem nebo DeeThanem vyvézt na herní plošině nahoru a užít si výhled na Prahu z šedesátimetrové výšky.

O organizaci šestého dílu ROG Extreme Gaming se opět stará společnost ASUS, hrát se bude na jejich herních noteboocích ROG G752. Pro ty, kteří se nebudou moci zúčastnit osobně, je připraven přímý přenos na adrese www.republic-of-gamers.cz. Více informací a přehled předchozích dílů najdete na internetových stránkách www.extreme-gaming.cz a na facebookové stránce události.

Source :
Tisková zpráva, plné znění (redakčně upraveno)
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X