Romantický tanec Normana Reeduse a zrůdy z P.T. je to nejdivnější, co dnes uvidíte(1 minuta čtení)

Jak si to Kodžima přál...

P.T. je nejstrašidelnější herní demo pro hru, která bohužel nikdy nevznikla. Stál za ním geniální japonský vývojář Hideo Kodžima ve spolupráci s hororovým režisérem Guillermem del Torem. Osud jim nepřál a finální verze Silent Hills nikdy nespatřila světlo světa. Všechno zlé je ale k něčemu dobré, v případě P.T. jsou výhrou videa přiložená níže.

Hratelné demo Kodžimova hororu sice již není dostupné ke vyzkoušení, několik oddaných hráčů si stažené soubory na své PS4 ponechali. Pár z nich v březnu napadlo, zda by nešlo extrahovat modely z konzolových souborů. Sice se na vydolování potřebných dat čekalo více jak půl roku, avšak výsledek opravdu stojí za vidění.

Modeři dokázali získat model Normana Reeduse a příšer z P.T. a následně je převedli do Metal Gear Solid V. Kodžimova poslední velká hra v sobě skrývá dost podivných momentů i bez externího zásahu, přidání jednooké příšery může tedy věci jedině vylepšit.

Přesně tak zpestřili romantický tanec Quiet a Solid Snakea, které nahradil Norman Reedus, mrtvá žena z P.T. nebo dokonce samotný Kodžima. Finální scéna ve sprše je oproti tomu jen třešničkou na dortu. Už se nemůžeme dočkat, co nám přinese Death Stranding.

Čtěte také: Kodžima ukázal nový trailer k Death Stranding. Stejně divný jako ten první

Source :

vg247.com

Patrik Dvořáček
Profesionální prokrastinátor, amatérský hráč Solitaire a poloamatérský pisálek. To vše v jedinečně nešikovném balíčku.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na