Domů » Články » Rozdáváme prémiové klíče do MMOFPS Survarium!

Rozdáváme prémiové klíče do MMOFPS Survarium!

Jen pozor - kódy nefungují na steamovou verzi

Jednou za uherský rok nás napadne si takhle uklidit na ploše a v pracovních adresářích. Občas vyhrabeme docela zajímavé věci – články dávno vyhozených redaktorů (po jejich otevření si většinou vzpomeneme, proč vlastně šli pryč), ošklivé koláže s Tranovým ksichtem i koncepty ambiciózních změn pro web. No, a někdy najdeme třeba stovky nepoužitých kódů do her.

To byl ostatně dnešní případ. Při třídění porůznu pohozených složek jsme narazili na více než 100 nepoužitých premium kódů do postapo multiplayerové střílečky Survarium, na kterém pracují ukrajinští vývojáři z Vostok Games. Ti, mimo jiné, pracovali i na legendárním Stalkerovi.

Je to už nějaká chvilka, co jsme o hře psali – naposledy První hraní před rokem. Po několika letech vývoje jsou autoři sice stále zaseklí v PvP části, nyní ale máte důvod si ho vyzkoušet a zjistit, zda stojí za váš čas. Kódy, které máme k dispozici, vám odemknou 7denní premiové bonusy (rychlejší získávání zkušeností, lepší odměny ze zápasů) a 5 tisíc jednotek herní měny. Pro jistotu jsme si pár z nich vyzkoušeli – naštěstí ještě fungují.


Pokud budete mezi těmi šťastlivci, kterým se podaří zobnout kód pro sebe rozdávacím v nástroji níže, můžete si svou odměnu odemknout na stránkách hry. Stačí se tam zaregistrovat, pakliže ještě nemáte vlastní účet, a následně v profilu kliknout na položku „Promo codes“ v levém sloupečku a vložit tam náš kód.

Zde je na místě upozornit, že kódy fungují pouze pro webového klienta hry. Pokud hrajete Survarium na Steamu, máte v tomto případě smůlu. Je dobré také upozornit, že účty nelze navzájem propojit, aniž byste přišli o veškerý získaný postup na jedné či druhé straně. Navíc byste fúzi účtů museli řešit přes technickou podporu. Ale nebojte, i pro steamaře chystáme obdobnou soutěž – kódů jsme našli víc.

Z naší strany asi vše, co potřebujete vědět. Šťastnou ruku!

Čtěte také: Hry roku 2016

Source :
Vlastní
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X