Domů » Články » ZÁZNAM ROZHOVORU: Hodinové povídání s Danem Vávrou o Kingdom Come: Deliverance

ZÁZNAM ROZHOVORU: Hodinové povídání s Danem Vávrou o Kingdom Come: Deliverance(2 minuty čtení)

Jsou asijské zbraně horší než evropské meče?

Česká herní scéna momentálně žije vydáním očekávaného RPG Kingdom Come: Deliverance. My ostatně taky – tak moc, že se v našem SkillZone studiu, jež sídlí v budově největší výstavy o historii videoher Game On, nečekaně objevil i samotný Daniel Vávra, se kterým jsme si popovídali aktuálních pocitech, budoucích plánech a strastech herního vývoje. 

Kromě divokých příprav rozhovoru sice předcházelo zpoždění, způsobené zaseknutým výtahem s hostem (a dalšími třemi lidmi a dítětem) uvnitř, po zdlouhavé záchranné akci ale nakonec usedl na náš gauč ve SkillZone studiu. Z původně domluvených dvaceti minut se vyklubala hodina a čtvrt dlouhý a výživný rozhovor.

A rozhodně bylo o co stát. Dan Vávra se rozpovídal nejen o aktuálních pocitech po vydání Kingdom Come, ale také o nejbližších i vzdálených plánech studia Warhorse – jmenovitě o podpoře modifikací, přídavném obsahu, kickstarterových slibech, možných budoucích projektech a dalších zajímavostech z vývoje. Otázky diváků začínají od 32:24. A ano, dojde i na Skyrim, český dabing, černochy a asijské zbraně. Záznam najdete níže, pokud by vám nefungoval, můžete zkusit provizorní Youtube kanál.

Jeden PC klíč ke Kingdom Come: Deliverance už jsme rozdali, v následujících dnech i týdnech se můžete těšit na další, tentokrát i mimo živé streamy. Samozřejmě přijde řada i na sběratelskou edici, o níž se bude soutěžit po vydání recenze od Kuby.

PS: A taky se napříště určitě poučím z chyb, které jsem dělal během rozhovoru. Nikdy bych netušil, že mé premiérové vystoupení před kamerou (a živě!) nabere zrovna takové formy.

Přesměrování na Twitch záznam

0 0 vote
Hodnocení článku
Source :
Vlastní
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] ani dabing není pozadu (ne, český není, protože by se pravděpodobně neuživil – více o tom v rozhovoru s Danielem Vávrou). Možná se mohla lépe povést synchronizace mluveného slova a pohybu rtů, ale to už zavání […]

1
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X