Rozšíření Iceborne pro Monster Hunter: World dosáhlo velkého milníku(1 minuta čtení)

První velké placené rozšíření pro Monster Hunter: World s podtitulem Iceborne dosahuje velkého zájmu mezi fanoušky. Společnost Capcom oznámila 2,5 milionů odeslaných kopií po celém světě pro zařízení Xbox One a PlayStation 4.

Je důležité zmínit, že pod tímto číslem se skrývají digitální prodeje i fyzicky odeslané kopie Monster Hunter World: Iceborn – Master Edition jednotlivým obchodníkům, které v sobě zahrnují základní hru a nové rozšíření.

Tento měsíc už začíná být hrami nabitý, pokud zvážíme vydání velkých titulů jako Gears 5 nebo Borderlands 3 a přesto si může Capcom připsat další velký úspěch navzdory silným soupeřům. Stejně jako tomu bylo u základní verze hry, tak i Iceborne vydání na PC teprve čeká, proto lze očekávat, že ani takto vysoké číslo nebude zdaleka konečné. Monster Hunter: World ovlivnil společnost Capcom velmi pozitivně a je dobré vidět, že se o svůj klenot úspěšně starají i nadále.

Source :

VG247

Martin Pavlíček
Milovník (MMO)RPG a nekonečných grindovaček. Vždy rád vždy vyzkouším kteroukoliv novou hru, která se objeví v mé virtuální knihovničce.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na