Domů » Články » Rozšíření Way of the Turtle prodloužilo herní dobu o polovinu

Rozšíření Way of the Turtle prodloužilo herní dobu o polovinu

Way of the Turtle je jedna z titulních her, které byly u samotného spuštění Apple Arcade. Nejnovější patch přinesl řadu úkolů a výzev pro sympatického želvího dobrodruha.

Way of the Turtle Part 2 přinesl rovnou stejně velký obsah, jako měla původní hra, čímž se hrací čas zdvojnásobil. Sága plošinovky Epic Turtle Adventure se sympatickou želvou se tak dále rozrůstá. Druhý díl navazuje na konec toho prvního, kdy pomáháme želvám a pytlonošům zbavit jejich ostrov záhadné kletby. V nových úrovních se podíváme zejména do vulkanického prostředí, kde se samozřejmě budeme vyhýbat haldám lávy. Vývojáři z Illusion Labs se navíc rozhodli ulehčit několik úkonů a přidat zařízení vyhledávající různé bonusové předměty. Ty nám pomohou dokončit hru na 100 %. Way of the Turtle najdete v rámci Apple Arcade programu pro předplatitele.

Source :

PocketGamer

Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X