Slovenské RPG Moonfall dorazilo na Steam. Nabízí i drobnou slevu

Je nyní i ve slevě

V závěru února jsme vás informovali o fešně vypadajícím side-scrollovém RPG Moonfall, které se snažilo získat podporu hráčů na Steam Greenlightu. Slovenští vývojáři ze studia Fishcow prošli virtuálním sítem jako hladká mouka a nyní je jejich hra k dispozici na Steamu.

Moonfall je ručně kreslené akční RPG zasazené do industriálního gotického světa Terra Nihil. Vypráví příběh o Říši, která v čase svého největšího rozkvětu, dosaženého objevením magického elementu lunarium, zažívá masivní útoky od takzvaných Savage, domorodců žijících za hranicemi mocnosti. Útoky začaly neočekávaně a překvapivě, jejich motiv je ovšem stále zahalen pod rouškou tajemství.

V kůži jedné z herních tříd (vanguard, elemental engineer nebo shadow) se tak vydáte po stopách záhadných nepřátel. Kampaň v tuto chvíli obsáhne 13 nelineárních úrovní, protkané spoustou questů a originálních potvor, bossů nevyjímaje. O zbraně taktéž není nouze – aktuální verze obsahuje přes 80 různých žabikuchů a kusů brnění.

Co se týče multiplayerových módů, včetně kooperativního režimu, těch by se měli hráči dočkat v budoucích bezplatných updatech. Jak píšou vývojáři na svých facebookových stránkách, konzolové verze hry vyjdou o něco později, tudíž si Moonfall můžete zobnout zatím jen na Steamu za lidových €9,99 (nyní i s 15% slevou).

Čtěte také: Nadšenci dokončili češtinu k RPG Technomancer. Je volně ke stažení

Zdroj:

Tisková zpráva

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz