Domů » Články » RPG s otevřeným světem Marvel Future Revolution bylo oznámeno pro mobilní zařízení

RPG s otevřeným světem Marvel Future Revolution bylo oznámeno pro mobilní zařízení

Během gamingové konference PAX East 2020 bylo odhaleno zbrusu nové RPG ze světa Marvel. Marvel Future Revolution nabídne podoby známých superhrdinů a hlavně širý otevřený svět k prozkoumání.

Marvel Future Revolution vznikne pod taktovkou vývojářů Netmarble, spolu s dceřinou společností komiksového gigantu Marvel, Marvel Games. Tato spolupráce se přitom již osvědčila při tvorbě Marvel Future Fight. Ačkoli má být Marvel Future Revolution neformálně nástupce tohoto titulu, který získal přes 70 milionů hráčů, jedná se o vůbec první RPG s otevřeným světem od Marvelu. Těšit se můžeme na hratelné postavy jako Captain America, Doctor Strange a samozřejmě “Spajdý”. Hra bude obsahovat samozřejmě také padouchy a to například Green Goblina, Barona Mordo nebo Rudou lebku. Svět bude složen ze známých lokací jako Xandearth a Sakaar. Na tuto hru se můžeme těšit na operačních systémech Android a iOS.

Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X