Domů » Články » RPG ze světa Adventure Time dorazilo na smartphony ve vybraných regionech

RPG ze světa Adventure Time dorazilo na smartphony ve vybraných regionech(1 minuta čtení)

Adventure Time Heroes je ve fázi předběžného spuštění ve vybraných regionech, rozšíření lokalizací však není potvrzené. Testování hry probíhá na mobilních platformách Android i iOS.

Psychadelická cartoonovka se dočkala již několika příjemných herních adaptací, jako například Card Wars a jejich spin-offu Card Wars Kingdom, které byly vydavatelem Cartoon Network staženy začátkem tohoto roku po několikaletém fungování. Nyní se Finn, Jake, Marceline a další hrdinové ze světa Ooo vrací v RPG titulu Adventure Time Heroes. Naším hlavním úkolem bude zabránit jednomu z hlavních seriálových záporáků, Lichovi, ve zničení našeho světa. Jeho poskoky budeme vybíjet v osmdesáti úrovních a devíti dungeonech. Hra je zatím dostupná pro vybrané regiony v jihovýchodní Asii. Zatím se oficiálně neví kdy, a jestli vůbec bude hra lokalizována i pro další regiony. Nic méně na Google Play je hru možné najít v režimu pre-registrace. Pro více aktualit můžete sledovat FB stránky hry, nebo se přidat k její komunitě na Discord serveru.

Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
X
X