Domů » Články » RTS Homeworld se vrací, tentokrát na mobilní telefony

RTS Homeworld se vrací, tentokrát na mobilní telefony

Legendární sci-fi strategie Homeworld brzy rozšíří svou sérii. Na cestě je její mobilní varianta, která bude mít brzy uzavřenou betu. Do té se dá dostat podpořením dalšího projektu ze série, Homeworld 3. 

Je to již přes dvacet let, kdy originální hra Homeworld spatřila světla obrazovek. Informace, že vývojáři Gearbox Software společně se Stratosphere Games chystají její vzkříšení, je venku již od minulého září z veletrhu PAX West. Nově vývojáři vypustili oznamovací teaser trailer a spolu s ním i blížící se uzavřenou betu. Toto kultovní RTS, původně od Relic Entertainment a Sierra Studios, se dočká nejen mobilní verze, ale také pořadově třetího pokračování. Skrze třetí díl vede rovněž cesta do uzavřené bety pro Homeworld Mobile, která by měla nastat během letošního roku. Hru již podpořilo přes osm tisíc fanoušků dohromady více než milionem dolarů. Hra dorazí pro zařízení s operačním systémem iOS i Android.  

0 0 vote
Hodnocení článku
Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X