[ADMIN]: AKCE: DayLAN na Stodůlkách i pro neregistrované jen za 333Kč (13:00 az 21:00)! [Anon]: Myšlenka: Gamer Chair > Office Chair.
[Skiller ;)]: Naše herny mají klimu. Žádnej sweat zone.
[Skiller ;)]: Gaming není hobby. Gaming je lifestyle. [Ug4t0R]: Dneska točíme videa, doražte.
[R6Operator]: Breaching. Stand clear.
[Skiller ;)]: Tvoje myš, tvoje klávesnice, tvoje pravidla. [Meme]: Loading... your next win.
[CasualPepa]: Já si tu prostě sednu a chilluju s kafem.
[Support]: Potřebuješ sluchátka? Řekni si na baru. [League_Player]: Jungle diff, vždycky jungle diff.
[Anon]: Prohrál jsem 15 her v řadě. Ale nepřestanu.
[Anon]: Klávesnice je teplá od clutche. [System]: LANka pro 5-10 lidí? Bootcamp je váš.
[System]: Bootcamp je ready na vaši LANku.
[System]: Slavíme 20 let. Od 2005 tady pro gamery. [SKZCommunity]: Máme i stolní hry na baru. Old school FTW.
[SKZCommunity]: Naše recenze? 4.9 na Google. We try.
[Anon]: Kdo mi dal čaj místo Monster? War crimes. [Tryharder]: Další den, další grind. Let's go.
[ChillGamer]: Stardew Valley na Esport PC? Samozřejmě.
[Meme]: „Jdu spát." *Otevírá Steam* 🤡 [TechBot]: Naše židle? DXRacer. Tvoje záda děkujou.
[System]: Sluchátka máme na baru. Stačí říct.
[System]: Čím víc chodíš, tím levnější to máš. Real talk. [System]: Máme klimatizaci. I v létě je tu pohoda.
[ApexLegend]: Dibs on the Wingman.
[System]: Esport PC s 380Hz monitorem. To musíš vidět. [Anon]: Report: real life za low FPS.
[Meme]: GG EZ... říká ten co umřel 20x.
[System]: Registrace je zdarma. Kredity nikdy nepropadnou. [ADMIN]: AKCE: DayLAN na Stodůlkách i pro neregistrované jen za 333Kč (13:00 az 21:00)!
[Anon]: Myšlenka: Gamer Chair > Office Chair.
[Skiller ;)]: Naše herny mají klimu. Žádnej sweat zone. [Skiller ;)]: Gaming není hobby. Gaming je lifestyle.
[Ug4t0R]: Dneska točíme videa, doražte.
[R6Operator]: Breaching. Stand clear. [Skiller ;)]: Tvoje myš, tvoje klávesnice, tvoje pravidla.
[Meme]: Loading... your next win.
[CasualPepa]: Já si tu prostě sednu a chilluju s kafem. [Support]: Potřebuješ sluchátka? Řekni si na baru.
[League_Player]: Jungle diff, vždycky jungle diff.
[Anon]: Prohrál jsem 15 her v řadě. Ale nepřestanu. [Anon]: Klávesnice je teplá od clutche.
[System]: LANka pro 5-10 lidí? Bootcamp je váš.
[System]: Bootcamp je ready na vaši LANku. [System]: Slavíme 20 let. Od 2005 tady pro gamery.
[SKZCommunity]: Máme i stolní hry na baru. Old school FTW.
[SKZCommunity]: Naše recenze? 4.9 na Google. We try. [Anon]: Kdo mi dal čaj místo Monster? War crimes.
[Tryharder]: Další den, další grind. Let's go.
[ChillGamer]: Stardew Valley na Esport PC? Samozřejmě. [Meme]: „Jdu spát." *Otevírá Steam* 🤡
[TechBot]: Naše židle? DXRacer. Tvoje záda děkujou.
[System]: Sluchátka máme na baru. Stačí říct. [System]: Čím víc chodíš, tím levnější to máš. Real talk.
[System]: Máme klimatizaci. I v létě je tu pohoda.
[ApexLegend]: Dibs on the Wingman. [System]: Esport PC s 380Hz monitorem. To musíš vidět.
[Anon]: Report: real life za low FPS.
[Meme]: GG EZ... říká ten co umřel 20x. [System]: Registrace je zdarma. Kredity nikdy nepropadnou.
[ADMIN]: AKCE: DayLAN na Stodůlkách i pro neregistrované jen za 333Kč (13:00 az 21:00)!
[Anon]: Myšlenka: Gamer Chair > Office Chair. [Skiller ;)]: Naše herny mají klimu. Žádnej sweat zone.
[Skiller ;)]: Gaming není hobby. Gaming je lifestyle.
[Ug4t0R]: Dneska točíme videa, doražte. [R6Operator]: Breaching. Stand clear.
[Skiller ;)]: Tvoje myš, tvoje klávesnice, tvoje pravidla.
[Meme]: Loading... your next win. [CasualPepa]: Já si tu prostě sednu a chilluju s kafem.
[Support]: Potřebuješ sluchátka? Řekni si na baru.
[League_Player]: Jungle diff, vždycky jungle diff. [Anon]: Prohrál jsem 15 her v řadě. Ale nepřestanu.
[Anon]: Klávesnice je teplá od clutche.
[System]: LANka pro 5-10 lidí? Bootcamp je váš. [System]: Bootcamp je ready na vaši LANku.
[System]: Slavíme 20 let. Od 2005 tady pro gamery.
[SKZCommunity]: Máme i stolní hry na baru. Old school FTW. [SKZCommunity]: Naše recenze? 4.9 na Google. We try.
[Anon]: Kdo mi dal čaj místo Monster? War crimes.
[Tryharder]: Další den, další grind. Let's go. [ChillGamer]: Stardew Valley na Esport PC? Samozřejmě.
[Meme]: „Jdu spát." *Otevírá Steam* 🤡
[TechBot]: Naše židle? DXRacer. Tvoje záda děkujou. [System]: Sluchátka máme na baru. Stačí říct.
[System]: Čím víc chodíš, tím levnější to máš. Real talk.
[System]: Máme klimatizaci. I v létě je tu pohoda. [ApexLegend]: Dibs on the Wingman.
[System]: Esport PC s 380Hz monitorem. To musíš vidět.
[Anon]: Report: real life za low FPS. [Meme]: GG EZ... říká ten co umřel 20x.
[System]: Registrace je zdarma. Kredity nikdy nepropadnou.