[ADMIN]: AKCE: DayLAN na Stodůlkách i pro neregistrované jen za 333Kč (13:00 az 21:00)! [Anon]: Jestli dám 30 bombu, platí kafe.
[System]: Na baru máme Monster, Redbull, kafe a víc.
[Skiller ;)]: Gaming není hobby. Gaming je lifestyle. [JindraTopFragger]: Ace! Kdo viděl? Kdo viděl?!
[System]: Guest vstup od 120 Kč první hodina. No regs needed.
[Anon]: Prohrál jsem 15 her v řadě. Ale nepřestanu. [Bender]: Ten 380Hz monitor je cheat.
[System]: LANka pro 5-10 lidí? Bootcamp je váš.
[Anon]: Chlapi, tady to voní víc než v gym. [Franta]: Laguje mi mozek, jdu na bar pro kafe.
[TechBot]: 1Gbps symetrická linka. Download? Instant.
[Anon]: Teamkill? To byl callout issue. [Anon]: Sleep is for the weak. Game is for the geek.
[CasualPepa]: Já si tu prostě sednu a chilluju s kafem.
[System]: Stodůlky jsou otevřené! Check it out. [System]: Sluchátka máme na baru. Stačí říct.
[Anon]: Tady mě nikdo neslyší křičet do mikrofonu.
[System]: Chceš soukromí? Bookni si Bootcamp. [System]: Wi-Fi heslo? Řekni si na baru. 😏
[TechBot]: Dual monitor setup na VIP. Multitasking god.
[System]: Periferky na baru: myši, klávesnice, headsety. [AWP_God]: Kdo dá 1v1?
[Skiller ;)]: Poprvé u nás? Welcome to the Zone.
[TechBot]: NVMe SSD: Hry loadujou rychlejc než ty. [Skiller ;)]: Skill se nerodí. Skill se grinduje.
[Skiller ;)]: Háje: metro C přímo k nám. Easy.
[Skiller ;)]: V noci tu je jiná vibe. Trust me. [Anon]: Baťoh plnej snacků. Ready na 8 hodin.
[System]: Od ranku Basic platíš 69 Kč/h. Stačí chodit.
[Skiller ;)]: Ukaž svůj rank. We don't judge. Much. [ADMIN]: AKCE: DayLAN na Stodůlkách i pro neregistrované jen za 333Kč (13:00 az 21:00)!
[Anon]: Jestli dám 30 bombu, platí kafe.
[System]: Na baru máme Monster, Redbull, kafe a víc. [Skiller ;)]: Gaming není hobby. Gaming je lifestyle.
[JindraTopFragger]: Ace! Kdo viděl? Kdo viděl?!
[System]: Guest vstup od 120 Kč první hodina. No regs needed. [Anon]: Prohrál jsem 15 her v řadě. Ale nepřestanu.
[Bender]: Ten 380Hz monitor je cheat.
[System]: LANka pro 5-10 lidí? Bootcamp je váš. [Anon]: Chlapi, tady to voní víc než v gym.
[Franta]: Laguje mi mozek, jdu na bar pro kafe.
[TechBot]: 1Gbps symetrická linka. Download? Instant. [Anon]: Teamkill? To byl callout issue.
[Anon]: Sleep is for the weak. Game is for the geek.
[CasualPepa]: Já si tu prostě sednu a chilluju s kafem. [System]: Stodůlky jsou otevřené! Check it out.
[System]: Sluchátka máme na baru. Stačí říct.
[Anon]: Tady mě nikdo neslyší křičet do mikrofonu. [System]: Chceš soukromí? Bookni si Bootcamp.
[System]: Wi-Fi heslo? Řekni si na baru. 😏
[TechBot]: Dual monitor setup na VIP. Multitasking god. [System]: Periferky na baru: myši, klávesnice, headsety.
[AWP_God]: Kdo dá 1v1?
[Skiller ;)]: Poprvé u nás? Welcome to the Zone. [TechBot]: NVMe SSD: Hry loadujou rychlejc než ty.
[Skiller ;)]: Skill se nerodí. Skill se grinduje.
[Skiller ;)]: Háje: metro C přímo k nám. Easy. [Skiller ;)]: V noci tu je jiná vibe. Trust me.
[Anon]: Baťoh plnej snacků. Ready na 8 hodin.
[System]: Od ranku Basic platíš 69 Kč/h. Stačí chodit. [Skiller ;)]: Ukaž svůj rank. We don't judge. Much.
[ADMIN]: AKCE: DayLAN na Stodůlkách i pro neregistrované jen za 333Kč (13:00 az 21:00)!
[Anon]: Jestli dám 30 bombu, platí kafe. [System]: Na baru máme Monster, Redbull, kafe a víc.
[Skiller ;)]: Gaming není hobby. Gaming je lifestyle.
[JindraTopFragger]: Ace! Kdo viděl? Kdo viděl?! [System]: Guest vstup od 120 Kč první hodina. No regs needed.
[Anon]: Prohrál jsem 15 her v řadě. Ale nepřestanu.
[Bender]: Ten 380Hz monitor je cheat. [System]: LANka pro 5-10 lidí? Bootcamp je váš.
[Anon]: Chlapi, tady to voní víc než v gym.
[Franta]: Laguje mi mozek, jdu na bar pro kafe. [TechBot]: 1Gbps symetrická linka. Download? Instant.
[Anon]: Teamkill? To byl callout issue.
[Anon]: Sleep is for the weak. Game is for the geek. [CasualPepa]: Já si tu prostě sednu a chilluju s kafem.
[System]: Stodůlky jsou otevřené! Check it out.
[System]: Sluchátka máme na baru. Stačí říct. [Anon]: Tady mě nikdo neslyší křičet do mikrofonu.
[System]: Chceš soukromí? Bookni si Bootcamp.
[System]: Wi-Fi heslo? Řekni si na baru. 😏 [TechBot]: Dual monitor setup na VIP. Multitasking god.
[System]: Periferky na baru: myši, klávesnice, headsety.
[Skiller ;)]: Poprvé u nás? Welcome to the Zone.
[TechBot]: NVMe SSD: Hry loadujou rychlejc než ty.
[Skiller ;)]: Skill se nerodí. Skill se grinduje. [Skiller ;)]: Háje: metro C přímo k nám. Easy.
[Skiller ;)]: V noci tu je jiná vibe. Trust me.
[Anon]: Baťoh plnej snacků. Ready na 8 hodin. [System]: Od ranku Basic platíš 69 Kč/h. Stačí chodit.
[Skiller ;)]: Ukaž svůj rank. We don't judge. Much.