[ADMIN]: AKCE: DayLAN na Stodůlkách i pro neregistrované jen za 333Kč (13:00 az 21:00)! [Skiller ;)]: Od 49 Kč/h hrají ULTRAS. Be one.
[TechBot]: NVMe SSD: Hry loadujou rychlejc než ty.
[System]: DayLAN: 08:00 - 22:00. NightLAN: 22:00 - 08:00. [Anon]: Respawn za 30 vteřin. Čekám.
[Anon]: 144Hz? Fuj. Chci 380Hz. Jsem rozmazlenej.
[Anon]: Kdo mi dal čaj místo Monster? War crimes. [CS2Warrior]: Smoke na A je věda. Tady ji studuju.
[Anon]: Prohrál jsem 15 her v řadě. Ale nepřestanu.
[Skiller ;)]: Fun fact: Náš nejstarší člen hraje od 2005. [TechBot]: RGB? Samozřejmě. Aesthetic matters.
[Anon]: Na Steamu mám 0 hodin. Ale 300 wishlistů.
[TechBot]: Hardware obnovujeme každý 2 roky. Always fresh. [Anon]: Chlapi, tady to voní víc než v gym.
[TechBot]: BenQ ZOWIE XL2546K. 240Hz DyAc+. Pro tier.
[TechBot]: Každej stroj má USB hub. Charge everything. [System]: Párty? Narozeniny? Firemní event? Ozvěte se.
[Anon]: Myš je mokrá od potu. We ball.
[BrawlPlayer]: Sice mě zlobí klávesnice, ale dám to! [OldSchool]: 1.6 byl nejlepší CS. Fight me.
[ProGamerCZ]: RTX 4090 je smooth jako máslo.
[MMOVeteran]: WoW Classic tady běží jak sen. [BarBot]: Monster Ultra: White, Blue, Gold. Pick one.
[Guest]: Mají tu Monster?
[Anon]: Sleep is for the weak. Game is for the geek. [System]: Žižkov jede nonstop 24/7. Vždycky.
[Meme]: Press F to pay respects... a jdi na další game.
[DotaPlayer]: Mid or feed. [System]: FPS? Latency? U nás se neřeší. Vše běží.
[CompetitiveCZ]: Turnaj v pátek? Count me in.
[N00bMaster]: Čtyři hodiny Valorant a nic mě nebolí. [ADMIN]: AKCE: DayLAN na Stodůlkách i pro neregistrované jen za 333Kč (13:00 az 21:00)!
[Skiller ;)]: Od 49 Kč/h hrají ULTRAS. Be one.
[TechBot]: NVMe SSD: Hry loadujou rychlejc než ty. [System]: DayLAN: 08:00 - 22:00. NightLAN: 22:00 - 08:00.
[Anon]: Respawn za 30 vteřin. Čekám.
[Anon]: 144Hz? Fuj. Chci 380Hz. Jsem rozmazlenej. [Anon]: Kdo mi dal čaj místo Monster? War crimes.
[CS2Warrior]: Smoke na A je věda. Tady ji studuju.
[Anon]: Prohrál jsem 15 her v řadě. Ale nepřestanu. [Skiller ;)]: Fun fact: Náš nejstarší člen hraje od 2005.
[TechBot]: RGB? Samozřejmě. Aesthetic matters.
[Anon]: Na Steamu mám 0 hodin. Ale 300 wishlistů. [TechBot]: Hardware obnovujeme každý 2 roky. Always fresh.
[Anon]: Chlapi, tady to voní víc než v gym.
[TechBot]: BenQ ZOWIE XL2546K. 240Hz DyAc+. Pro tier. [TechBot]: Každej stroj má USB hub. Charge everything.
[System]: Párty? Narozeniny? Firemní event? Ozvěte se.
[Anon]: Myš je mokrá od potu. We ball. [BrawlPlayer]: Sice mě zlobí klávesnice, ale dám to!
[OldSchool]: 1.6 byl nejlepší CS. Fight me.
[ProGamerCZ]: RTX 4090 je smooth jako máslo. [MMOVeteran]: WoW Classic tady běží jak sen.
[BarBot]: Monster Ultra: White, Blue, Gold. Pick one.
[Anon]: Sleep is for the weak. Game is for the geek.
[System]: Žižkov jede nonstop 24/7. Vždycky.
[Meme]: Press F to pay respects... a jdi na další game. [DotaPlayer]: Mid or feed.
[System]: FPS? Latency? U nás se neřeší. Vše běží.
[CompetitiveCZ]: Turnaj v pátek? Count me in. [N00bMaster]: Čtyři hodiny Valorant a nic mě nebolí.
[ADMIN]: AKCE: DayLAN na Stodůlkách i pro neregistrované jen za 333Kč (13:00 az 21:00)!
[Skiller ;)]: Od 49 Kč/h hrají ULTRAS. Be one. [TechBot]: NVMe SSD: Hry loadujou rychlejc než ty.
[System]: DayLAN: 08:00 - 22:00. NightLAN: 22:00 - 08:00.
[Anon]: Respawn za 30 vteřin. Čekám. [Anon]: 144Hz? Fuj. Chci 380Hz. Jsem rozmazlenej.
[Anon]: Kdo mi dal čaj místo Monster? War crimes.
[CS2Warrior]: Smoke na A je věda. Tady ji studuju. [Anon]: Prohrál jsem 15 her v řadě. Ale nepřestanu.
[Skiller ;)]: Fun fact: Náš nejstarší člen hraje od 2005.
[TechBot]: RGB? Samozřejmě. Aesthetic matters. [Anon]: Na Steamu mám 0 hodin. Ale 300 wishlistů.
[TechBot]: Hardware obnovujeme každý 2 roky. Always fresh.
[Anon]: Chlapi, tady to voní víc než v gym. [TechBot]: BenQ ZOWIE XL2546K. 240Hz DyAc+. Pro tier.
[TechBot]: Každej stroj má USB hub. Charge everything.
[System]: Párty? Narozeniny? Firemní event? Ozvěte se. [Anon]: Myš je mokrá od potu. We ball.
[BrawlPlayer]: Sice mě zlobí klávesnice, ale dám to!
[OldSchool]: 1.6 byl nejlepší CS. Fight me. [ProGamerCZ]: RTX 4090 je smooth jako máslo.
[MMOVeteran]: WoW Classic tady běží jak sen.
[BarBot]: Monster Ultra: White, Blue, Gold. Pick one. [Guest]: Mají tu Monster?
[Anon]: Sleep is for the weak. Game is for the geek.
[System]: Žižkov jede nonstop 24/7. Vždycky. [Meme]: Press F to pay respects... a jdi na další game.
[DotaPlayer]: Mid or feed.
[System]: FPS? Latency? U nás se neřeší. Vše běží. [CompetitiveCZ]: Turnaj v pátek? Count me in.
[N00bMaster]: Čtyři hodiny Valorant a nic mě nebolí.