Ruffian Games spolupracují s Rockstar Games na nové hře(2 minuty čtení)

Firma Rockstar Games nedávno oznámila vydání Red Dead Redemption 2 na PC. Bylo by samozřejmě naivní si myslet, že v Rockstaru nepracují ještě na něčem dalším.

Nyní se tato zpráva potvrdila. Studio Ruffian Games oznámilo, že s Rockstar Games spolupracují na ještě neoznámené hře. Informaci přinesl jako první web Scottish Games a poté se objevila na oficiálním twitteru Ruffian Games.

Příspěvek láká i do jiných pozic ve studiu, ale hlavně se zde zmiňuje spolupráce s Rockstar Games. Dle spekulací se ovšem nemusí hned jednat o nový titul, ale třeba jen o nějaký remaster. Ostatně tyto dvě studia spolu již spolupracovaly na vydání starších dílů GTA a Manhunt pro nové konzole. Mě by třeba takové GTA Vice City na Nintendu Switch vůbec nevadilo. Je to ostatně již docela dlouho, co nějaký díl GTA vyšel na přenosnou konzoli. U Nintenda to bylo naposledy v roce 2009 s dílem Grand Theft Auto: Chinatown Wars. Stejně tak ale mohou pracovat na remasteru prvního Red Dead Redemption a to jak pro konzole, tak pro PC.

Možností je hodně, každopádně se necháme překvapit. Skotským Ruffian Games se momentálně velice daří. Dokončili práce na remasteru Halo Reach, který je součástí Halo: Master Chief Collection pro Microsoft PC. Nesmíme opomenout jejich práci na Crackdown 2 nebo na Kinect a VR hrách. Za zmínku stojí i jejich vlastní akční hra Fragmental.

Source :
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
X