RuneScape: Odhalte ztracený svět plný dinosaurů v novém updatu(1 minuta čtení)

Nový update The Land out of Time nabízí dosud neprobádanou lokaci v zemích Gielinoru. Objevte spolu s náruživým vědcem dosud ztracený prehistorický ráj.

Anachronia, dříve také nazývaná Fossil Island či Kudos Island, přináší do Runescape nový endgame obsah dinosauřích rozměrů. Jakmile na ostrově, společně s vědeckým odborníkem na dračí druh Kerapacem, postavíte základnu, můžete se vrhnout na průzkum. V rámci hunter skillu je na ostrově nová aktivita Big Game Hunter, ve které se budete učit lovit otrávenými oštěpy, procvičovat bylinkářství aktivitou Herby Werby a tím pomoci místnímu obyvatelstvu od jedovatých rostlin, nebo se protahovat ve zbrusu novém agility kurzu. Můžete se s Laniekeou vrhnout na nejnebezpečnější monstra v rámci slayeru a čeká vás také pokračování questu Desperate Times. Pokud máte odvahu, dostatečně nalevelené skilly a zakoupeného membera, můžete do Anachronie vyrazit rovnou, a to lodí z Digsite nebo si promluvit Royal Messengerem u jednoho z Lodestonů.  

Source :

PCGamer

Láďa Havrland
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.