Domů » Články » S novým rokem klepe na dveře nová sezóna Rainbow Six Siege

S novým rokem klepe na dveře nová sezóna Rainbow Six Siege

Jeden z největších eventů R6S odstartuje sezónu v tomto esportu již v nadcházejícím únoru. V Montrealu se v klání o mistrovský titul utká 16 vrcholných esportových týmů

Jak stojí na oficiálních stránkách eventu, Six Invitational není pouze turnajem pro esportovce, ale zejména komunitní oslavou pro fanoušky, kdy se s přáteli můžeme sejít nad společným zájmem. Akce se bude konat v Place Bell aréně v Lavalu, který leží na předměstí Montrealu. Nejdříve nás čeká skupinová fáze, která potrvá od 7. do 9. února. Po dvoudenní přestávce naváže začátek play-off v rozmezí 11. – 12. února. Turnaj bude slavnostně ukončen po finální části play-off, která se bude odehrávat o víkendu od 14. do 16. února. Pokud byste náhodou měli cestu přes velkou louži, lístky lze koupit zde. Událost vyjde na pořádnou sumu a cena lístků se bude zdražovat s blížícím se datem eventu. Pokud jste skalní fanoušek R6S nebo esportu, událost se bude vysílat na oficiálním kanálu Twitch, kde zatím můžete sledovat kvalifikace do turnaje.

Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X