HRA ZDARMA: Vyzvedněte si městskou akci Saints Row 2. Nyní i na Steamu

Městská akce za tu nejlepší cenu

Aktualizace: Pokud neholdujete DRM-free instalačkám, máme pro vás dobrou zprávu – Saints Row 2 je nyní zdarma i na Steamu. Stačí zajít na stránku hry a přidat si ji do knihovničky, už vám z ní neuteče. I tato nabídka by měla skončit během zítřka.

Původní zpráva: S hrami zdarma se tento měsíc roztrhl pytel. Humble Bundle rozdává první Galactic Civilizations na Steam, EA zase druhou Syberii na Origin. Netroškařil ani Blizzard a rovnou uvolnil ke stažení původní StarCraft i s datadiskem. Nyní přišel GOG a spolu s ním i další hra zdarma.

Digitální obchod s DRM-free tituly nyní nabízí Saints Row 2 ke stažení. Ve své době šlo o povedenou městskou akci, která se na rozdíl od svých následovníků obešla bez dildokatan a dubstepového děla. Fekálvozy vám budou muset stačit.

Hru si můžete vyzvednout přímo na stránkách obchodu. Po přihlášení do svého účtu stačí kliknout na GET FOR FREE a hra by se vám měla objevit v knihovničce. Někteří uživatelé hlásí několikaminutovou prodlevu, mějte tedy strpení. Akce potrvá ještě necelé dva dny, než zmizí.

Pokud vlastníte na Steamu i jiné Saints Row hry, můžete získat jejich DRM-free ekvivalenty přes GOG Connect. Digitální obchod navíc rozjel s vydavatelem Deep Silver velkou slevovou akci, v níž si můžete pořídit i hry ze série Metro či Risen.

Další soutěže a hry zdarma najdete na naší speciální stránce!

Zdroj:

GOG.com

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz