Domů » Články » Sakura Wars: Steampunk JRPG již brzy v prodeji

Sakura Wars: Steampunk JRPG již brzy v prodeji(2 minuty čtení)

Společnost Cenega Czech s.r.o. ve spolupráci se společností Sega oznamuje, že již brzy bude v prodeji japonské steampunk RPG Sakura Wars, které bylo prozatím k dispozici pouze v Japonsku. Hra Sakura Wars bude v prodeji od 28. 4. 2020 na konzoli PlayStation 4.

Hra Sakura Wars, která představuje reboot úspěšné videoherní série, je multi žánrová hra přinášející unikátní kombinaci RPG prvků, dating simulátoru, akční hry a vizuálního románu. Děj hry je zasazen do fiktivní verze éry Taishō. Vstupte do role velitele jednotky Flower Division a nechte se pohltit krásně zpracovaným dobrodružstvím s nádechem extravagance odehrávajícím se v kulisách živoucího Tokia 40. let minulého století.

Jednotka Imperial Combat Revue nastupuje jako obranná síla před démonickou hrozbou v tomto extravagantním dobrodružství. Vojáci v časech války a divadelní herci za časů míru – to je jednotka Flower Division, která hrozí zánik. Jsi Seijuro Kamiyama, nově jmenovaný kapitán jednotky, a tvým úkolem je zvrátit neblahé směřování jednotky i její osud.

Hra Sakura Wars vychází 28. 4. 2020 na PlayStation 4. Pro více informací o hře navštivte stránky zde, případně oficiální stránky hry zde

0 0 vote
Hodnocení článku
Redakce SkillZone
Written by
Jsme banda naprosto rozdílných lidí, kteří se skvěle doplňují a jdou jedním směrem, za stejným cílem. Psaní nás prostě baví a jsme rádi, že vám prostřednictvím tohoto webu můžeme něco předat.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X