Call of Duty: Black Ops 4

PC PS4 Xbox One
Sledovat Koupit
8

Super

Sběratelé schovejte kreditky aneb Call of Duty: Black Ops 4 Mystery Box Edition dorazila na Xzone(1 minuta čtení)

Ještě chvilku a český herní obchod Xzone si od nás vyslouží adaptaci oblíbeného meme se Steam Sales a peněženkou. Podařilo se mu totiž na poslední chvíli na pulty svých obchodů sehnat další luxusní sběratelský kousek.

Nové Call of Duty sice neumí řecky do čtyř počítat, ale i tak mu celkem fandíme. Ostatně položit kampaň a věnovat se namísto toho v rámci série celkem revolučnímu pojetí multiplayeru, to chce vážně koule, a to i když vám ze sousedního kanclu napovídají vývojáři megakolosálně úspěšného Overwatche. Navíc má tahle hra naprosto luxusní sběratelskou Mystery Box Edition, o které si ale mohla většina českých sběratelů nedůvěřujících nákupům v zahraničí nechat leda tak zdát. Proč mohla? No protože chlapi z Xzone dneska oznámili, že se jim jí povedlo ukořistit i pro sběratele z našich luhů a hájů! A proč je to taková pecka? Součástí edice je totiž krom běžného balastu také replika v názvu edice zmíněného zombie mystery boxu a naprosto parádní tisícovkové puzzle (nu což, když mi v ložnici visí patnáctisícovka nahaté Triss Ranuncul, můžou mi v obýkávu klidně viset zombíci). Vypadá to celé skvěle, doporučujeme to vřele! Objednat si tenhle sběratelský poklad můžete zde.

Při psaní tohoto článku nebyly vzkříšeni žádní nemrtví.

Source :

Xzone

Jan Kotrba
Místní soudce, porota i kat zapůjčený na dobu blíže neurčenou z elitních jednotek její temné výsosti Sylvanas Windrunner, aby pomohl zjednat pořádek a podpálit pár stromů.