Domů » Články » SBĚRATELSKÝ KOUTEK: 20th anniversary Tomb Raider edition od Gaming Heads

SBĚRATELSKÝ KOUTEK: 20th anniversary Tomb Raider edition od Gaming Heads

Máte rádi Laru Croft? Tak čtěte dál, protože pro vás máme opravdovou sběratelskou lahůdku…

Firma Gaming Heads je známá svými luxusními herními soškami od malých PVC figurek až po velké sochy ve formátu 1/4 a monstrózní busty v životní velikosti. Dneska si ale představíme jejich doposud asi nejlepší kousek, kterým jsou tvrdě limitované sošky šesti inkarnací Lary Croft k oslavě dvacátého výročí série Tomb Raider!

První Lara z prvního dílu série už je venku a její normální edici můžete kupodivu ještě ve vybraných obchodech ukořistit. Kupodivu píšeme proto, že téhle krasavice po celém světě existuje pouze 1 500 kusů plus dalších 500 se jich dalo pořídit v exkluzivní edici s druhým párem vyměnitelných rukou a 50 ve speciální silver edici přímo na stránkách samotných Gaming Heads. Obě edice jsou ovšem beznadějně vyprodané.

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=SHZRuoMnE44″ /]

Nedávno jsme se navíc dočkali zahájení předobjednávek na druhý kousek v rámci série, kterým je Lara z legendárního Tomb Raider III: Adventures of Lara Croft v Area 51 outfitu. Tenhle kousek bude v základní edici dostupný už pouze v množství 1 000 kusů, přičemž limitace exkluzivní edice a speciální silver edice zůstane nezměněna.

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=U_mel6JChAI” /]

Jak už jsme psali výše, v plánu jsou ve stejném stylu ještě 4 další sošky, konkrétně z her Tomb Raider: The Angel of Darkness, Tomb Raider: Legend, Tomb Raider: Temple of Osiris a Rise of the Tomb Raider. Jedinečnost téhle edice ovšem spočívá v tom, že všechny sošky budou dohromady tvořit jedno velké luxusní dioráma! A cena? Pokud se na ní musíte ptát, tak si tyhle krásky zřejmě nemůžete dovolit (stejně jako my – pozn. redakce).

Source :
X